Дослідження слуху камертоном в Вінниці

Можливо, вас цікавлять лікарі отоларингологи
Знайдено 5 клінік

Ирина Р.
Все було комфортно. Лікар - хороший, розбиратися у своїй галузі. Намагається максимально багато розповісти. На своє питання, я отримала вичерпну відповідь. Всі нюанси було пояснено. Спеціаліст надзвичайний! Буду приходити ще!
Кононенко
Мій перший візит до лікаря даного напрямку, рада що це була саме Світлана Яківна! Поділюся ходом свого прийому. Тривав він близько 45 хвилин. Огляд був детальний та кваліфікований. Лікар задавала багато запитань. Прийомом залишилася задоволена.
Катерина
За декілька сеансів лікар вирішив проблему з якою я боролася цілий рік,без множинних списків з ліками. Однозначно рекомендую.
Катерина
Чудовий лікар. За декілька сеансів вирішив проблему з якою я боролася цілий рік. Однозначно раджу!!!
Центр-В
7,7
Вінниця вул. Пирогова, 3 А
Сучасний медичний заклад «Центр-В на Пірогова» понад 16 років займається діагностикой та лікуванням хвороб ЛОР-органів у дітей та дорослих.
7,8
Вінниця, вул. Космонавтів, 53
7,3
Вінниця, вул. Київська, 5
5,2
Вінниця, вул. Академіка Ющенка, 8
Вінниця ш. Хмельницьке, 108
Приватний кабінет лікаря Власенко А.В. «Вслух» спеціалізується у сфері аудіології та отоларингології, займається діагностикою слуху та слухопротезуванням. Приймає лікар: Власенко Анатолій Вікторович
  • Дослідження слуху камертоном (камертональне)