Хірургічне та лазерне лікування глаукоми у Тернополі

Можливо, вас цікавлять лікарі офтальмологи
Хірургічне лікування глаукоми непроникаючого типу 6500 грн
Лікування глаукоми 2000 грн
Знайдено 5 клінік

Сб Нед Цілодобово
Федорчак Вікторія
Кілька тижнів тому ми з мамою пішли на ехокардіографію у Віасан у м.Тернополію. Ми були дуже задоволені нашим лікарем Ольгою Перець. Вона була уважна до деталей, пояснювала все про процедури та показники даних. Заключення теж було ретельним. Загалом, лікар дуже хороший спеціаліст. Вона відповіла на всі наші запитання та допомогла зрозуміти різні аспекти отриманих даних. Дякуємо Вам! З повагою, Вікторія
Ніна Вадимівна
Давно треба було сходити до офтальмолога, та ніяк не могла вибрати спеціаліста, у якому була б впевнена. Друзі в один голос радили завітати до Лідії Володимирівни. Пішла, прийомом дуже задоволена, лікуватися буду далі тут. Чудовий заклад і лікарка добра.
Тарас
Дуже хороший спеціаліст, професіонал своєї справи, після відвідин залишилися позитивні емоції. Дякую! Рекомендую)
Олександр
Дуже хороший центр, найкращий в Тернополі. Неодноразово звертаємось всією сімєю, особлива подяка Височині Олені Олександрівні - ендокринологу і Безверхній Надії Мирославівні - гастроентерологу)
9,2
Тернопіль вул. Бережанська,53
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" в Тернополі - це складовая мережі медичних центрів, спеціалізований на діагностиці та лікуванні очних захворювань у дітей та дорослих. Центр має вищу акредитаційну категорію. Серед лікарів центру фахівці вищої кваліфікаційної категорії, офтальмологи, катаральні та рефракційні хірурги.
7,7
Тернопіль вул. Медова, 20
Багатопрофільний лікувально-діагностичний центр "Віасан" надає широкий вибір медичних послуг за різними напрямками. Серед лікарів центру гінеколог, офтальмолог, уролог, кардіолог, дерматовенеролог, отоларинголог, невролог, гастроентеролог, терапевт та інші.
  • Хірургічне лікування глаукоми непроникаючого типу 6 500
  • Хірургічне лікування глаукоми клапан Ex-press 19 400
  • Комбінована - катаракта + глаукома !Додатково оплачується вартість ІОЛ 3 000
5,4
Тернопіль вул. Клінічна, 1
Розташований на базі Тернопільської Університетської лікарні "Центр мікрохірургії ока" пропонує якісну діагностику та лікування очних хвороб. У центрі працюють лікарі-офтальмологи, офтальмохірурги вищої кваліфікації, кандидати медичних наук.
  • Ефективне хірургічне та лазерне лікування глаукоми
5,4
Тернопіль вул. Текстильна, 8 А
Багатопрофільний медичний центр "Медівіт" почав працювати у 2012 році, займається наданням медичних послуг з діагностики та лікування різних захворювань. Медцентр має поліклінічне, стаціонарне відділення та відділення клінічних досліджень. Серед працівників центру лікарі віщої кваліфікаційної категорії, кандидати та доктора медичних наук, професори, доценти.
  • Лікування глаукоми от 2 000
5,2
Тернопіль вул. Євгена Коновальця, 21
Багатопрофільний медичний центр "Мій лікар" надає широкий спектр послуг з діагностики та лікування за напрямками: кардіологія, неврологія, акушерство та гінекологія, отоларингологія, урологія, проктологія, офтальмологія, стоматологія, хірургія, дерматовенерологія, косметологія, педіатрія.
  • Ефективне хірургічне та лазерне лікування глаукоми