Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.
пакетна пропозиція

Унікальна пропозиція для дітей віком від 0 до 17 років

Киев
Консультація лікаря-сурдолога, підбір та програмування дитячих слухових апаратів Oticon (Данія) - Oticon Play та Oticon Xceed Play - безкоштовно
1100 грн

нова цена

3 грн
Придбати
Лікарі в акції
Сурдолог, Отоларинголог
9,05
1 відгук
Сурдолог, Отоларинголог
9,05
1 відгук
Отоларинголог
7,55
1 відгук
Унікальна пропозиція  для дітей віком від 0 до 17 років

Консультація лікаря-сурдолога, підбір та програмування слухових апаратів Oticon (Данія) для немовлят та малюків з порушенням слуху.

Компенсація порушень слуху для забезпечення повноцінного розвитку дитини, формування слухового сприймання та мовлення. На основі наявних результатів комплексного обстеження слуху лікар-сурдолог призначить лікування та реабілітацію, підбере та запрограмує спеціальні дитячі слухові апарати Oticon (Данія) з урахуванням стану слухової функції, віку та індивідуальних особливостей розвитку дитини. При відсутності результатів обстеження дитини буде рекомендовано пройти комплексне аудіологічне обстеження згідно з чинним прейскурантом.

Вартість — 3 грн (1 грн за послугу) замість 1100 грн.


Консультація лікаря-сурдолога, підбір та програмування слухових апаратів Oticon (Данія) для дошкільнят з порушенням слуху

Компенсація порушень слуху для забезпечення повноцінного розвитку дитини, формування слухового сприймання та мовлення. Лікар-сурдолог збере анамнез, проведе обстеження слуху методом ігрової аудіометрії, підбере та запрограмує спеціальні дитячі слухові апарати Oticon (Данія) з урахуванням стану слухової функції, віку та індивідуальних особливостей розвитку дитини. За необхідністю буде рекомендовано пройти комплексне аудіологічне обстеження згідно з чинним прейскурантом.

Вартість — 4 грн (1 грн за послугу) замість 1450 грн.


Консультація лікаря-сурдолога, підбір та програмування слухових апаратів Oticon (Данія) для школярів з порушенням слуху

Компенсація порушень слуху для забезпечення повноцінного розвитку дитини, успішного навчання та соціалізації. Лікар-сурдолог збере анамнез, проведе обстеження слуху методом суб'єктивної аудіометрії, підбере та запрограмує спеціальні дитячі слухові апарати Oticon (Данія) з урахуванням стану слухової функції, віку та індивідуальних особливостей розвитку дитини.

Вартість — 4 грн (1 грн за послугу) замість 1500 грн.


Тож умови для трьох акційних пропозицій:

  • для дітей віком від 0 до 5 років включно: консультація лікаря-сурдолога, підбір слухового апарату, програмування слухового апарату — за 1 грн за послугу з урахуванням ПДВ;
  • для дітей віком від 6 років до 17 років включно: консультація лікаря-сурдолога, обстеження слуху: суб'єктивна або ігрова аудіометрія (за необхідності), підбір слухового апарату, програмування слухового апарату — за 1 грн за послугу з урахуванням ПДВ.
  • Інші медичні послуги надаються згідно з чинним прейскурантом.
Киев бул. Вацлава Гавела, 4 м.Берестейская22 9 м.Шулявская30 8
8,2
Многопрофильная клиника "Гиппократ" основана в 1999 году. Это частное учреждение, ставшее со временем торговой маркой, одним из первых было аккредитовано украинским Министерством здравоохранения.
Записаться на прием
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00
Допомога Плюс на Осокорках — медицинское учреждение, специализирующееся на предоставлении полного спектра услуг в области гинекологии, маммологии, урологии, проктологии, ортопедии и пластической хирургии.
Записаться на прием
Пн — Пт: 08:30-20:30 Сб: 08:30-20:30 Вс: 08:30-20:30
8,2
Медицинский центр Илая специализируется на репродуктивной медицине, лечении женского и мужского бесплодия, ЭКО, это центр исследования стволовых клеток, клеточная терапия.
Записаться на прием
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Вс: 08:00-20:00
Центр «Медпомощь» специализируется на лечении и уходе за больными, оказании услуг лежачим и тяжелобольным пациентам. Выполнение самых сложных медицинских манипуляций и забор материала для анализов, современные исследования как в условиях клиники, так и на дому у пациента — ежедневная работа штата лицензированных врачей и медсестер.
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Вс: 00:00-24:00