УЗД органів малого тазу в Житомирі в суботу

УЗД ОМТ трансвагінальне 350 грн.
УЗД ОМТ трансабдомінальне 330 грн.
УЗД органів малого тазу трансабдомінально 325 грн.
УЗД, ультразвукове дослідження органів малого тазу 490 грн.
УЗД органів малого тазу (трансвагінальне) 450 грн.
УЗД органів малого тазу (трансабдомінальне) 435 грн.
УЗД органів малого тазу (трансвагінальне), діти 390 грн.
Знайдено 10 клінік

Валерія
Хочу подякувати Годоровій Тетяні Федорівна вона чудовий лікар! Допомогла у вирішенні всіх проблем!
Ксюша
Щиро дякуєм всій команді клініки Матерна за можливість почути найголовніші слова в житті мама і тато!Особлива подяка Бенедичуку Юрію Володимировичу,людина з великої літери,чуйна і добра людина,професіонал своє справи!
Олена
Доброго дня, була у дерматолога. Лікувала розацеа. Дуже все сподобалося, резьтат порадував. Персонал вічливий. Дякую велике
Лілія
Хочу подякувати Лікарю з великої літери мамологу,хірургу Годорову Теймуразу Суліковичу,анестезіологу Жданюк Анат.Вікторов.і тим людям хто допомагав робити мені операцію.Дівчатам медсестрам,все було на вищому рівні.Дякую Вам!
Це найкраща клініка в нашому місті і не тільки. Тут працює лікар Бенедичук Юрій Володимирович, який на 1000% віддається своїй справі! Він найкращий! Завдяки йому в нашій сім'ї вже зростає донечка!
Аліна
Найкраще УЗД по вагітності, яке я зустрічала) Оглядають довго, відповідально, вдивлюються в кожну деталь) Я задоволена на всі 100%, рекомендую всім знайомим) Особливо дякую лікарю Мороз Н.І.
9,6
Житомир вул. Леха Качинського, 4
Багатопрофільний медичний заклад "Оксфорд Медікал" в Житомирі входить у розвинену мережу приватних медичних центрів, займається лікуванням хвороб за багатьма напрямками: проктологія, урологія, гінекологія, дерматовенерологія, естетична медицина, неврологія, терапія, хірургія, кардіологія, маммологія, ендокринологія, гастроентерологія. Серед фахівців центру...
  • УЗД органів малого тазу (трансвагінальне) 450
  • УЗД органів малого тазу (трансабдомінальне) 435
  • УЗД органів малого тазу (трансвагінальне), діти 390
9,2
Житомир пров. Меблевий, 3 А
Медичний центр "Матерна" пропонує широкий спектр послуг, направлених на всебічну підтримку репродуктивного здоров’я пацієнтів.
  • УЗД ОМТ трансвагінальне 350
  • УЗД ОМТ трансабдомінальне 330
МДЦ Эксперт
7,7
Житомир вул. Пушкінська 56
Медичний діагностичний центр "Експерт" входить до складу мережі МДЦ, виконує сучасну діагностику захворювань за допомогою високотехнологічного обладнання.
  • Ультразвукове дослідження органів малого тазу у чоловіків: трансабдомінальне дослідження передміхурової залози з функціональними пробами сечового міхура 400
7,3
Житомир вул. Вітрука, 32
Вірамед — це сучасний медичний центр, де проводять точну діагностику і лікування захворювань сечостатевої системи, шкірних покривів, слизових оболонок, молочних залоз, ЛОР-органів, прямої кишки.
  • УЗД органів малого тазу трансабдомінально 325
6,2
Житомир м. Малін, вул. Гагаріна, 27
Приватний медичний центр "Пролісок+" створений у 2014 році, займається діагностикою та лікуванням хвороб за 18 напрямками загальної медицини.
7,4
Житомир вул. Чорновола, 4
Центр функціональної діагностики Полісся Кардіо Плюс створений у 2010 році, спеціалізований у галузі діагностики та лікування хвороб серця та судинної системи.
5,7
Житомир вул. Велика Бердичівська, 47
Приватний медичний центр "Медібор" почав працювати у 2004 році, надає високоякісну медичну допомогу для дорослих пацієнтів з діагностики та лікування по 23 напрямкам.
5,3
Житомир вул. Вокзальна, 12
Медичний центр "Асклепій" на Вокзальній пропонує лікарську допомогу у діагностиці різних захворювань та їх лікуванні.
5,3
Житомир вул. Черняховського, 102
Багатопрофільна клініка "Нікамед" надає різноманітну медичну допомогу в 8 напрямках загальної медицини.
3,8
Житомир вул. Шевченка, 14
Багатопрофільний медичний центр "Асклепій" на Шевченка оказує професійну медичну допомогу у різних напрямках.