УЗД наднирників в Житомирі

Послуга Ціна
УЗД наднирників 80 грн.
9,3
Житомир пров. Меблевий, 3а
Медичний центр "Матерна" пропонує широкий спектр послуг, направлених на всебічну підтримку репродуктивного здоров’я пацієнтів.
Надія, 17 липня '17р.

Прекрасна клініка. Висококваліфіковані лікарі. Велика вдячність Бенедичуку Юрію Володимировичу за великий професіоналізм та чудове ставлення до пацієнтів.

• УЗД наднирників 80
Працює з 09:00-17:00
Житомир пл. Путятинський, 2
Медичний центр "Лелека" спеціалізований на лікуванні безпліддя у жінок та чоловіків, надає змогу стати батьками за допомогою комплексного лікування.
Валерия, 13 лютого '17р.

Наталья Николаевна — лучший специалист в своей проф. области. Умеет найти подход к каждому пациенту. Всегда подбадривает и настраивает только на выздоровление. Не только вылечивает, но и восстанавливает работу органов половой системы. Никогда не сдается перед болячками, вылечивает до конца. Если рожать-то только у нее!

• УЗД наднирників 70
Працює з 09:00-18:00
7,5
Житомир вул. Черняховського, 102
Багатопрофільна клініка "Нікамед" надає різноманітну медичну допомогу в 8 напрямках загальної медицини.
Юлия, 23 березеня '17р.

Не советую никому! В 2015 во время беременности решила сходить на УЗИ в Никамед - аппарат допотопный, я даже не увидела ребеночка! А когда спросила про фото - оказалось что у них закончилась бумага, и никакое фото я не получу! В прошлом месяце срочно нужно было сделать УЗИ почек, так как живу рядом пошла опять в Никамед. Когда я пришла с результатами УЗи к врачам, они долго смеялись! Так что больше туда ни ногой! И ни кому не советую! Мало того что деньги потратите так еще и время потеряете!

• УЗД наднирників 110
Працює з 09:00-19:00
5,7
Житомир вул. Вокзальна, 12
Медичний центр "Асклепій" на Вокзальній пропонує лікарську допомогу у діагностиці різних захворювань та їх лікуванні.
Татьяна, 25 липня '17р.

Найкраща клініка в Житомирі

• УЗД наднирників 120
Працює з 09:00-17:00
Сб: 09:00-17:00 Нд: 09:00-17:00
4,2
Житомир вул. Шевченка, 14
Багатопрофільний медичний центр "Асклепій" на Шевченка оказує професійну медичну допомогу у різних напрямках.
  • УЗД наднирників 120
Працює з 08:00-23:00