УЗД органів калитки в Житомирі

Послуга Ціна
УЗД органів калитки 100 грн.
9,4
Житомир вул. Чорновола, 4
Центр функціональної діагностики Полісся Кардіо Плюс створений у 2010 році, спеціалізований у галузі діагностики та лікування хвороб серця та судинної системи.
Юліана, 23 травня '17р.

Все добре але нажаль клініка не працюе в суботу.

• УЗД органів калитки 150
Працює з 08:00-19:00
9,3
Житомир пров. Меблевий, 3а
Медичний центр "Матерна" пропонує широкий спектр послуг, направлених на всебічну підтримку репродуктивного здоров’я пацієнтів.
Надія, 17 липня '17р.

Прекрасна клініка. Висококваліфіковані лікарі. Велика вдячність Бенедичуку Юрію Володимировичу за великий професіоналізм та чудове ставлення до пацієнтів.

• УЗД органів калитки 100
Працює з 09:00-17:00
Житомир пл. Путятинський, 2
Медичний центр "Лелека" спеціалізований на лікуванні безпліддя у жінок та чоловіків, надає змогу стати батьками за допомогою комплексного лікування.
Валерия, 13 лютого '17р.

Наталья Николаевна — лучший специалист в своей проф. области. Умеет найти подход к каждому пациенту. Всегда подбадривает и настраивает только на выздоровление. Не только вылечивает, но и восстанавливает работу органов половой системы. Никогда не сдается перед болячками, вылечивает до конца. Если рожать-то только у нее!

• УЗД органів калитки 120
Працює з 09:00-18:00
7,5
Житомир вул. Черняховського, 102
Багатопрофільна клініка "Нікамед" надає різноманітну медичну допомогу в 8 напрямках загальної медицини.
Юлия, 23 березеня '17р.

Не советую никому! В 2015 во время беременности решила сходить на УЗИ в Никамед - аппарат допотопный, я даже не увидела ребеночка! А когда спросила про фото - оказалось что у них закончилась бумага, и никакое фото я не получу! В прошлом месяце срочно нужно было сделать УЗИ почек, так как живу рядом пошла опять в Никамед. Когда я пришла с результатами УЗи к врачам, они долго смеялись! Так что больше туда ни ногой! И ни кому не советую! Мало того что деньги потратите так еще и время потеряете!

• УЗД органів калитки 130
Працює з 09:00-19:00
Cеть клиник "Мать и дитя"
6,2
Житомир вул . Велика Бердичівська , 43 район
Медична клініка "Мати та дитина" відкрита у 2016 році, відноситься до мережі клінік репродуктивного здоров’я, спеціалізована на терапії безпліддя, спостереженні вагітності та гінекології.
Виктория, 23 травня '17р.

Наверняка каждый родитель, узнавший о долгожданной беременности, хочет сделать все необходимое для того, чтобы все прошло хорошо и в конечном результате родить здорового малыша. Так случилось и со мной, когда после 4 лет попыток забеременеть положительного результата не было. И вот, по совету знакомой, я попала на прием к прекрасному доктору-гинекологу клиники Мать и дитя – Трощенко Анне Витальевне. Сегодня нашему малышу уже более года.

• УЗД органів мошонки 250
Працює з
5,7
Житомир вул. Вокзальна, 12
Медичний центр "Асклепій" на Вокзальній пропонує лікарську допомогу у діагностиці різних захворювань та їх лікуванні.
Татьяна, 25 липня '17р.

Найкраща клініка в Житомирі

Працює з 09:00-17:00
Сб: 09:00-17:00 Нд: 09:00-17:00
МДЦ Эксперт
5,6
Житомир вул. Червоного Хреста, 3
Медичний діагностичний центр "Експерт" входить до складу мережі МДЦ, виконує сучасну діагностику захворювань за допомогою високотехнологічного обладнання.
Галя, 04 січня '17р.

Так уже склалося, що мені досить часто потрібно виконувати різні види діагностики. І я точно можу сказати, що найбільш безпечно та зручно це можна зробити в центрі «Експерт». Виконувала тут комп’ютерну томографія, МРТ, УЗД та нейросонограму. Нове обладнання і уважні лікарі безперечно радують.

Працює з 08:00-20:00
4,2
Житомир вул. Шевченка, 14
Багатопрофільний медичний центр "Асклепій" на Шевченка оказує професійну медичну допомогу у різних напрямках.
Працює з 08:00-23:00
3,9
Житомир вул. Перемоги, 52
Багатопрофільний медичний центр "Дитячий Медібор" створений у 2004 році, займається діагностикой та лікування дітей по 9 напрямках загальної медицини.
  • УЗД органів калитки 125
Працює з 08:00-19:00