Рентген молочних залоз (мамографія) в Вінниці в суботу

Обстеження грудних залоз (Мамографія) 750 грн.
Обстеження грудних залоз (Мамографія) на великій плівці 800 грн.
Обстеження/мамографія (однієї грудної залози) 400 грн.
Знайдено 3 клініки

Сб
Альона
Най кращі фахівці!! особливо хочу відмітити Бондарева Валерія Олександрівна та Дмитренка Ігоря Васильовича,за гарну професійну роботу та най краще ставлення
Супер.Все влаштовує.
Наталія Білінська
Хочу подякувати хірургу Горчуку Олегу Петровичу, анастезіологу Ковальчуку Олегу Віталійовичу, медперсоналу за професіоналізм, гарне ставлення до пацієнтів. Клініка сподобалась, привітні та чуйні люди працюють. Раджу всім!
любов
поганий відгук про клініку, тому що показала направлення, що треба провірити, а на рецепшині невніматільна і незаписала до толку, я інвалід і приїзжала на таксі, зараз мені знову треба таксі щоб дообслідуватись, а я втрачаю час на лікування через таких поацівників
Доброго дня, хочу залишити свій відгук лікарям вашої лікарні Поробончуку Євгену Сергійовичу і Іович Вікторії Владиславівній Величезне спасибі від щирого серця кажу чудовим лікарям. Щиро дякую Вам за ваші зусилля, старання, професіоналізм, доброту серця і велику майстерність. Від щирого серця бажаю Вам завжди залишатися найкращими лікарями. Спасибі Вам величезне, Ви — лікарі від Бога.
Людмила Прачук
Дуже чудова клініка, дуже добрий, ввічливий, прекрасний, професійний медичний персонал особливо хочеться сказати дякую таким лікарям як Пивовар Альоні Василівні, Керницькому Євгену Вікторовичу, Ковальчук Олегу Віталійовичу. Хотілось би щоб усі лікарі були такі як вони, а лікарні такі як медичний центр Альтамедика.
Альтамедика
Вінниця вул. Литвиненко, 40
Багатопрофільний медичний центр "Альтамедика" займається діагностикой та лікуванням по 9 напрямкам: гінекологія, дерматовенерологія, гастроентерологія, невропатологія, маммологія, хірургія, урологія, ендокринологія та терапія.
  • Мамографія з можливістю 3-D зображення 890
  • Опис мамографічних знімків 400