Сторінка 2. Діагностичні центри Тернополя

Сб Нед Цілодобово
Надія
Хороша клініка
Мирослава
Перед відвідуванням моєї дочки басейну, обов’язково потрібно біло здати аналіз калу на яйця гельмінтів. В "Румед-Т" на Купчинського, виявили наявність яєць. Призначили лікування. Дуже вдячна за допомогу. Усім рідним та близьким раджу звертатися тільки в цього центру.
Максим
Під час якогось захворювання, вся наша сім’я звертається до медичного центру "Румед-Т" на Купчинського. У ньому працюють лише висококваліфіковані спеціалісти. Допомогу надають швидко. Завжди задоволена результатом. Рекомендую.
Анжела
Ми з чоловіком домовилися, що не будемо дізнаватися стать дитини до родів. Проте, коли з’явилася така можливість, не зуміли втриматися. УЗД робили в центрі "Румед-Т" на Купчинського. Заклад має гарну репутацію. Всі працівники компетентні, знавці своєї справи.
Дуже задоволена ! Швидко! Чітко та Якісно!!!
Ірина
Хороша клініка
5,2
Тернопіль вул. Д. Вишневецького, 1
Сучасний лiкувально-діагностичний центр "Румед-Т" пропонує пацієнтам якісну діагностику та лабораторні дослідження. Широкий вибір засобів лабораторної діагностики з використанням високотехнологічного обладнання від відомих світових виробників гарантує отримання достовірного результату. У центрі працюють кваліфіковані фахівці, які постійно підвищують рівень...
  • Цифрова кольпоскопія шийки матки (первинна) 100
  • Цифрова кольпоскопія шийки матки (повторна) 80
  • УЗД плоду у ІІІ триместрі 240
  • УЗД плоду (двійня) у І триместрі 230
  • УЗД плоду (двійня) у ІІ триместрі 330
4,6
Тернопіль вул. Р. Купчинського, 14 (поліклініка №2)
Медичний лікувально-діагностичний центр "Румед-Т" на Купчинського відноситься до мережі медичних закладів, займається якісної лабораторною та ультразвуковою діагностикой захворювань. У філії пацієнтів також приймають лікарі — терапевт, ендокринолог, педіатр, гінеколог, уролог, дитячий кардіоревматолог.
  • ЕКГ (кардіограма) 100
  • УЗД органів черевної порожнини 200
  • УЗД плоду у ІІ триместрі от 230
  • УЗД сечового міхура,сечоводів, нирок 200
  • УЗД сечового міхура,сечоводів,нирок, простати 230
Тернопіль вул. Шпитальна, 2
Ортопедична медична клініка "Ортоклініка" спеціалізується у наданні лікувально-діагностичних послуг у галузі ортопедії та травматології. В клініці працюють лікарі ортопеди-травматологи вищої, першої та другої кваліфікаційних категорій. Усі фахівці пройшли стажування за кордоном, співпрацюють з колегами з Польщі, Німеччини.
  • УЗД суглобів
Тернопіль вул. Купчинського, 10
Західно-український медичний центр "МЕВІЗ" спеціалізується в галузі спіральної комп’ютерної томографії. У штаті центру кваліфіковані фахівці-діагности, налагоджена постійна співпраця зі спеціалістами з Німеччини.
  • КТ (комп'ютерна томографія)
  • КТ грудної клітки
  • КТ легенів