УЗДГ (ультразвуковая допплерография) в Киеве - Святошинский район

Доплерографічне дослідження плацентарного кровообігу та гемодинаміки плода 750 грн
Доплерографія судин верхніх кінцівок 550 грн
Доплерографія судин голови та шиї 690 грн
Доплерографія судин нижніх кінцівок 690 грн
Доплерографія судин нирок 500 грн

Сб Вс
Валентин
Багаторазово звертались до лікаря Гринішиної Галини, завжди позитивний результат, і з дітьми і з дорослими!
Кирилл Д.
Насправді прийом у лікаря мене приємно здивував. Максимально професійна людина. Який доступною мовою пояснює, що дуже важливо, для людини не зв'язаною з медициною. В майбутньому буду звертатися лише до неї! Однозначно можу рекомендувати!
Лейла
Все на високому рівні, лікар шанобливо, уважно поставився до нас. Перевірив всі аналізи за останні пів року. Видно, що лікар зацікавлений в тому, щоб вирішити проблему. З дитиною спілкувався вільно, одразу знайшла підхід. Звертайтесь!
Розалия
Рекомендую лікар. Дуже уважна, детально пояснює, все по справі і без прикрашання. Також необхідно відзначити, що спеціаліст дуже тактовна і приємна в спілкуванні. В теперішній час, напевне таких вже не знайти. Спасибі Вам за все!
Кругловы
Все відмінно, лікар професіонал своєї справи. На консультації мені все чітко і конкретно розповіли і пояснили. Тепер у мене є повне розуміння суті своєї проблеми. Призначення виконую, так як розказала лікар. Спасибі спеціалісту.
Самир
Очень квалифицированный специалист, обращаемся только к этому доктору. Рекомендую всем, лучше доктора не найти
Киев б-р Кольцова, 14 Д
р.Святошинский
Джи Ай Мед (GIMED) – это клиника семейного здоровья, предоставляющая расширенный спектр услуг. Медицинский центр специализируется на профессиональной и качественной медицинской помощи.
  • Доплерсканування екстракраніальних судин (шия) 450
  • Доплерографія судин голови та шиї 690
5,7
Киев пр. Победы, 67
м.Нивки2 м.Берестейская5
Медицинский центр Медейра (Medeira) — многопрофильная клиника Европейского формата, предоставляющая широкий спектр услуг для всей семьи. В медучреждении принимают лучшие врачи из Украины и Израиля. Операционные учреждения оснащены по европейским стандартам GMP. Использование в работе современного оборудования позволяет проводить хирургические вмешательства любой сложности.
  • Доплерометрія вен або артерій нижніх кінцівок 650
  • УЗД дослідження органів калитки + доплер 650
3,7
Университетская клиника — это современный многопрофильный медицинский центр, который оказывает помощь в проведении полного обследования пациента, консервативного, хирургического лечения.
  • Доплерографічне дослідження плацентарного кровообігу та гемодинаміки плода 750