УЗД щитовидної залози в Хмельницькому

УЗД щитоподібної залози 415 грн.
УЗД щитовидної залози 500 грн.
Знайдено 14 клінік

Олена
Хороші відгуки про спеціалістів клініки! Хочу попасти на прийом до лфкаря по захворюваннях суглобів! Дуже сильно болить коліно! Дякую!
Діана
Дуже хороший персонал і гарне обслуговування.Рекомендую лікаря гінеколога Бойко Наталю Сергіївну. Професіонал своєї справи. Поставила правильний діагноз і вилікувала. Працює на результат. Дуже хороша людина. Рекомендую саме Наталю Сергіївну!
Катя
Ідеальний лікар
Дуже гарне обслуговування, вічливий персонал була у лікаря гінеколога Бойко Наталі Сергіївни дуже гарний спеціаліст чуйна , до чужих проблем , порадила які аналізи зробити , дуже рекомендую !!!
Наталія
Так це лікар від бога він лікував мого сина я вдячна. Дай боже йому здоров'я і сили.
Владислав
Ходил к врачу по наводке. Специалист хороший, подход современный, за что я и ценю врачей. Мало кто из действующих докторов прислушивается к современной медицине, чаще диагностика и лечение осуществляются по старым методам. Так что огромный плюс Валерию Владимировичу за нестандартный подход!
9,4
Хмельницький вул. Подільська 93/1, БЦ «Куб», 2-й поверх
Медичний центр "Оксфорд Медікал" є філією міжнародної мережі клінік, займається лікуванням різних захворювань малоінвазивними методами за 6 напрямками. Лікарі центру мають першу категорію кваліфікації, багаторічний досвід, пройшли додаткові тематичні курси та семінари.
  • УЗД щитоподібної залози 415
Хмельницький, вул. Січових стрільців, 2/2 (навпроти ТЦ «Агора»)
9,3
Хмельницький вул. Панаса Мирного, 1/2
Медичний центр "Призма ОН" працює з 1996 року, надає повну кваліфіковану медичну допомогу у галузі акушерства і гінекології, терапії, неврології, ультразвукової діагностики.
  • УЗД щитовидної залози 500
6,2
Хмельницький вул. Проскурівська, 13
Медичний центр "МилаМед" створений у 2005 році, займається ефективними методами діагностики та терапії захворювань по 9 напрямкам у медицині. Переваги закладу - сучасна діагностична лабораторія, різноманітні лабораторні аналізи, грамотний персонал, автоматизація технологічного процесу перевірки, контроль якості, безпека для пацієнтів.
  • УЗД щитовидної залози з доплерографією 250
  • УЗД щитовидної залози 200
6,1
Хмельницький вул. Кам'янецька, 76
Медичний центр "Ультрадіагностика" пропонує сучасні методи діагностики захворювань різного походження. Фахівці центра мають багаторічний досвід, пацієнтів приймають кандидат медичних наук, лікарі вищої категорії.
  • УЗД щитовидної залози з енергетичним допплерівським картуванням 250
Хмельницький м. Кам'янець-Подільський, пр-т Грушевського, 21 В
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" в Кам’янець-Подільському є філією міжнародної мережі клінік. В медичному центрі виконуються діагностика, лікування та профілактика хвороб за напрямками педіатрія, гінекологія, отоларингологія, хірургія, урологія, дерматологія, проктологія, косметологія. Тут працюють кваліфіковані спеціалісти першої та другої...
  • УЗД щитовидної залози 360
5,4
Хмельницький вул. Панаса Мирного, 18 Б
Медичний центр "Medica" (МЕДІКА) — сучасна багатопрофільна клініка, надає пацієнтам повний комплекс послуг з різних медичних напрямків. Лікарі установи в своїй роботі використовують тільки сучасні препарати і перевірені методи терапії.
  • УЗД щитовидної залози 200
5,4
Хмельницький вул. Кам'янецька, 66
Приватна поліклініка "Малятко+" створена у 2010 році, спеціалізована на обстеженні та лікуванні дітей за різними медичними напрямкам, має першу категорію акредитації за стандартами МОЗ. Висококваліфіковані дитячі лікарі клініки мають багаторічну практику роботи з малюками від народження до повноліття.
  • УЗД щитовидної залози 70
5,3
Хмельницький вул. Курчатова, 1
Медичний центр "Діагностикум" працює 17 років, проводить точну діагностику захворювань та лікування без застосування медичних препаратів.
  • УЗД щитоподібної залози 230
5,3
Хмельницький вул. Проскурівського підпілля, 112
Медичний центр "Діагностикум" спеціалізований в сфері виявлення розладів організму, допомагає встановити точний діагноз.
  • УЗД щитоподібної залози 230
Хмельницький вул. Подільська, 171/1
Багатопрофільна медична клініка "Мед Арт" надає допомогу у діагностиці та лікуванні патологій різного напрямку.
  • УЗД щитовидної залози