завершена

Безкоштовна консультація судинного хірурга флеболога Семененко Наталії Вікторівни

Киев
VERUM Expert подарує впевненість не тільки у здоров’ї, але й красі ваших ніг!
Лікарі в акції
Хірург, судинний хірург, флеболог

Якщо Ви турбуєтесь через появу судинних «зірочок», ми пропонуємо пройти БЕЗКОШТОВНУ консультацію судинного хірурга, флеболога Семененко Наталії Вікторівни.

У разі виникнення потреби, хірург може запропонувати новітній метод корекції – склеротерапію.

• Склеротерапія – це сучасний, ефективний і безпечний метод лікування варикозних вен на ранніх стадіях і судинних «зірочок». Він оснований на введенні в змінену вену спеціального лікарського препарату, що, при дотриманні певних умов, як би «пломбує» цю вену, і вона в наступному цілком зникає – «розсмоктується».
  • Склеротерапія – це мініінвазивна процедура, для якої використовуються тонкі голки діаметром набагато менше ніж звичні, тому це максимально комфортно для пацієнта.

Курс склеротерапії залежить від кількості наявних судинних змін. Частіше їх потрібно від 2 до 6 процедур ( в середньому 2-3).

Після проведення процедури обов’язковим є еластична компресія на ніжки – це можуть бути еластичні бинти або компресійний спеціальний медичний трикотаж.

Враховуючи це, найкраща пора для проведення склеротерапії – це так звані «холодні» пори року – з вересня по травень.

БЕЗКОШТОВНІ консультації будуть проводится лише 16.10 та 23.10.

Oxford Medical Ilaya — это современный медицинский центр с крупным отделением репродуктивной медицины, а также поликлиникой для взрослых и дневным стационаром. Здесь установлено новое диагностическое и лечебное оборудование экспертного класса.
Центр «Медпомощь» специализируется на лечении и уходе за больными, оказании услуг лежачим и тяжелобольным пациентам. Выполнение самых сложных медицинских манипуляций и забор материала для анализов, современные исследования как в условиях клиники, так и на дому у пациента — ежедневная работа штата лицензированных врачей и медсестер.