Чищення зубів від зубного каменю в Запоріжжі (Вознесенський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи у Вознесенському районі
Чищення зубів від зубного каменю «Стоматология 32» 450 грн
Чищення зубів від зубного каменю «Никас, стоматология» 330 грн
Чищення зубів від зубного каменю «Vidnova Clinic (Клиника Виднова) Пластическая хирургия» 1500 грн
Знайдено 7 клінік

Прежде чем обратиться в стоматологию, я всегда изучаю отзывы и рейтинг клиники. Конечно, из опыта своей семьи, родственников и знакомых, я знаю о многих стоматологиях города. И мой вывод, что большинство клиник Запорожья, хорошие! После лечения в клинике «Familia», пришла к выводу, что это не просто, отличная стоматология, а - лучшая!!! Своим отзывом, я хочу выразить огромную благодарность Демьянову Сергею! Настоящий, талантливый врач! В этот раз, я делала имплантацию зубов. На протяжении всего общения, он детально описывает процедуру лечения, говорит о том, что необходимо сделать в дальнейшем, дает рекомендации без навязывания услуг (чего я вообще не люблю). Сергей, спасибо Вам за профессионализм, тактичность, внимательность. Я очень довольна результатом! Также хочу отметить прекрасную работу администраторов, всегда вежливые, терпеливые. Профессиональная команда! Спасибо вам, успехов и процветания! Людмила Ризье
Юрий
Замечательная клиника!!! Великолепный, внимательный персонал!!! Особая благодарность Дерновому Дмитрию Васильевичу и его помощницам медсёстрам. Это было даже не лечение, а отдых с красивыми зубками по окончании. Обходительность, профессионализм, плюс новейшее оборудование и возможность лечения под микроскопом, перевернули моё сознание о посещении стоматолога в положительном смысле. Компетентность, профессионализм и добросовестностное отношение к своей работе Дмитрия Васильевича, заслуживает безмерное Уважение! Спасибо за Ваш труд!!!
Дёмина Е.М.
Уважаемый Сергей Александрович и весь Ваш дружный коллектив!Искренне поздравляю вас всех с наступающим Новым годом!Спасибо за ваш профессионализм,чуткое и внимательное отношение к нам,пациентам!Удачи и процветания "Фамилии"-лучшей стоматологии из лучших!Будьте здоровы все вы и ваши родные и близкие!
Наталія
Встановлювала імпланти у Сергія Олександровича, результатом дуже задоволена.В клініці сподобалось все:відношення персоналу до клієнтів, оснащення сучасним обладнанням, як злагоджено працює команда ( Наташі респект), стильний інтер"єр, де продумано все до дрібниць. Рекомендую!
8,6
Запоріжжя вул. Леоніда Жаботинського, 21
р.Вознесенский
Стоматологічна клініка "Familia" результат добросовісної роботи чотирьох поколінь лікарів. Основні напрямки роботи: оральна хірургія, естетична стоматологія, імплантація, ендодонтія, реставраційна стоматологія, пародонтологія. Приймає лікар: Демьянова Ирина Евгеньевна
5,4
Запоріжжя пр-т Соборний, 157
р.Вознесенский
Центр стоматології МК на вул. Леніна заснований в 1987 році, являє собою один з декількох філій клініки вищої категорії акредитації. Центр має сертифікат МОЗ України. У медичному закладі ведуть прийом 7 кваліфікованих фахівців, які пройшли навчання за кордоном. Приймають лікарі: Кукава Ия Давыдовна, Соломина Наталья Владимировна
Запоріжжя вул. Михайла Гончаренка, 5
р.Вознесенский
Клініка "Стоматологія 32" спеціалізується на вирішенні різних проблем в області лікування зубів, протезування, відновлення функціонування ротової порожнини при втраті одного і більше зубів.
4,6
Запоріжжя вул. Миру, 20
р.Вознесенский
Центр стоматології МК на вул. Миру з 1987 року пропонує послуги в сфері лікування зубів. Це один з філій установи вищої категорії акредитації, в ньому прийом ведуть 7 висококласних лікарів, які пройшли практику в зарубіжних клініках. Приймають лікарі: Федусенко Алла Ивановна, Щипанов Юрий Викторович
Запоріжжя вул. Незалежної України, 75
р.Вознесенский
Стоматологічна клініка "Veda Dental" займається лікуванням захворювань зубів і ясен, відновлює цілісність зубного ряду. У клініці працюють досвідчені стоматологи, які володіють новітніми технологіями лікування зубів. Для цього використовуються сучасні стоматологічні матеріали.
4,2
Запоріжжя вул. Незалежної України, 66
р.Вознесенский
Стоматологічний центр "Нікас" — приватна сучасна клініка, надає весь спектр послуг в щелепно-лицевої ділянки. У штаті клініки досвідчені лікарі, в роботі використовується високотехнологічне європейське обладнання відомих виробників.
5,6
Запоріжжя вул. Михайла Гончаренка, 26
р.Вознесенский
Vidnova Clinic Пластична хірургія переважно займається питаннями пластичної хірургії і косметології. Досвідчений колектив клініки виконує значну кількість операцій, в штаті лікарі вищої кваліфікації, вдосконалюють свої навички в Україні і за кордоном.