Клініки андрології в Запоріжжі (Вознесенський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі андрологи у Вознесенському районі
Консультація андролога 130 грн
Знайдено 6 клінік

Вадим
Хороший врач, рад что именно к нему обратился.
Замечательный врач Захарчук Иван !!!
Год назад мне доктор Банит Олег Васильевич делал операцию (полный отрыв сухожилий надостной мышцы плечевого сустава) Огромное спасибо доктору с золотыми руками!Отдельное спасибо всему медицинскому персоналу-молодцы так держать.Вы настоящие специалисты своего дела.Спасибо.
Александр Рыбак
Я очень благодарен Олегу Васильевичу,я рад что я попал именно к этому врачу...побольше бы таких специалистов в нашей медецине..
8,4
Запоріжжя вул. Незалежної України, 68 А
р.Вознесенский
Приватний урологічний кабінет доктора Кремсаря пропонує пацієнтам унікальне лікування урологічних захворювань на апараті Duolith SD1 Vetro URO. Прийом веде лікар-уролог першої кваліфікаційної категорії. Приймає лікар: Кремсарь Евгений Александрович
5,7
Запоріжжя вул. Олександрівська, 60
р.Вознесенский
Приватна клініка "ЕнаМед" сертифікована як клініка першої категорії Міністерством охорони здоров'я України. Персонал лікарні має високу кваліфікацію у своїй області, займається лікуванням дітей і дорослих.
5,3
Запоріжжя пр-т Маяковського, 18
р.Вознесенский
Лікувально-діагностичний центр "Санітас" - багатопрофільна клініка, що займається постановкою діагнозу і лікуванням широкого спектру захворювань у дорослих і дітей. Колектив клініки складають сертифіковані фахівці, серед яких лікарі вищої категорії.
5,2
Запоріжжя вул. Перемоги, 131 В
р.Вознесенский
Приватна медична клініка Олівія надає свої послуги з 2009 року по 7 основними напрямками. У штаті лікарні кандидат медичних наук, лікарі вищої категорії.
Запоріжжя вул. Михайла Гончаренка, 15
р.Вознесенский
Медична діагностична компанія ДІАСЕРВІС заснована в 2002 році, спеціалізується на проведенні різних видів діагностики. Колектив центру становить висококваліфікований персонал, багато хто має науковий ступінь.
Запоріжжя ул. Сталеваров, 15 / Правди, 29
р.Вознесенский
Центр сімейної медицини "ГірудоМед" — сучасна клініка, фахівці якої займаються лікуванням різних захворювань, поєднуючи напрацювання класичної і нетрадиційної медицини. Робота медичного закладу ліцензована Міністерством охорони здоров'я України, на чолі колективу центру лікар вищої категорії.