Клініки в Одесі ()

Знайдено 4 клініки

Любовь
Лучший доктор
Георгий Мирошник
Вообщем практически всю свою жизнь я старался не улыбаться и лишний раз свой рот не открывать, зубы страшные, в разные стороны повернутые, кошмар! Но как в жизни бывает, особенно у тех кто особо не следит за своей полостью рта, начал болеть нижний зуб, паника, еле дождался утра и побежал в ближайшую клинику. Наткнулся на классного врача Максима Викторовича, который не только вылечил больной зуб, но еще и убедил меня заняться реконструкцией всей моей шухлядки. Скоро буду улыбаться на все свои 32 )))
Оксана Л.
С подругой решили отметить отпуск, купили рыбки и пивка. Только начали лакомиться, как захрустел у меня зуб! Та как начал болеть, прибежала домой - пол зуба нет, практически посередине, а через два дня ехать с мужем на свадьбу сестры. Какой нежданный негаданный кошмар. Позвонили в клинику Женеве, записали на прием к Максиму Викторовичу, на тот момент мне было все равно кто будет лечить, боль была адская. Когда приехала, удивилась с каким терпением и внимательностью этот врач меня лечил. Теперь не ем рыбу и улыбаюсь! Спасибо
Богдана
У Ліліани я постійно роблю чищення обличчя. Через те, що обличчя у мене проблемне, то я постійний клієнт Ліліани. Робить вона все акуратно, після процедури обличчя чисте і доглянуте. Щиро дякую.
6,6
Одеса вул. Базарна, 92
р.Приморский
Медичний центр "Женева" — це спеціалізована клініка, в якій проводять регенеративне стоматологічне лікування. Пріоритети установи — безпека, безболісність, а також ефективність. Фахівці неодноразово проходили стажування за кордоном.
5,2
Одеса вул. Піонерська, 22
р.Приморский
Медичний центр "Клініка естетичної медицини Доктора Ліліани" — це спеціалізований центр косметології, який допомагає підтримувати красу пацієнтам вже більше десяти років. У клініці прийом веде кандидат медичних наук.
5,2
Одеса вул. Велика Арнаутська, 25
р.Приморский
Медичний заклад "Орто Спас Дентал" — це спеціалізована клініка, що займається естетичним стоматологічним лікуванням. Центр почав функціонувати в такому статусі в 2005 році. Сама історія клініки починається ще в 1990 році.
Працює з
Пт: 09:00-19:00
Одеса вул. Пушкінська, 52
р.Приморский
Спеціалізована "Клініка сучасної стоматології доктора Бедрицький" проводить комплексне діагностування та лікування зубних патологій. Пріоритетність клініки — лояльна цінова політика.