Вибілювання зубів в Одесі (Приморський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи у Приморському районі
Вибілювання зубів «Орто Спас Дентал, стоматология» 250 грн
Вибілювання зубів «Галси, медицинский центр» 3299 грн
Вибілювання зубів «Ибн Сина, медицинский центр в Одессе» 2000 грн
Вибілювання зубів «Лечебно-диагностический центр Дмитрия Куликова» 1050 грн
Знайдено 5 клінік

Сб
Лариса
Всей семьёй при любых стоматологических проблемах обращаемся в "Галси",на многолетней практике убедились - нет смысла обращаться в другие стоматологические учреждения, тратить впустую деньги, время,силы,все равно рано или поздно , приходится возвращаться в"Галси»и месяцами исправлять,то что накуролесили другие "горе"стоматологи.В "Галси"самое современное оборудование для всестороннего обследования, поэтому правильно формулируется диагноз,а затем высокая квалификация мед.персонала обеспечивает результативное лечение.Хорошо что есть такой центр , где всегда помогут!Лара П.
Надежда П.
Дуже хороший фахівець! Подруга порадила мені звернутися саме до Олени Григорівни, так як вона вже перевірила знання цього спеціаліста на власному досвіді. І дійсно, фахівець хороший, в чому я змогла переконатися. Рекомендую Спеціаліста!
Ол.
Уже багато років хворію псоріазом. Постійно консультуюся у цього лікаря, і хочу сказати що лікар це, від Бога. Олена Григорівна завжди компетентно надає мені допомогу у період загострення моєї хвороби. Щиро вдячна їй за всі зусилля що вона приклала!
Марфа
Грамотний фахівець, та дуже доброзичлива людина. Постійно консультуюся у неї, і завжди впевнений у позитивному результаті лікування. Анна Іванівна просто чудовий фахівець, з дуже великим досвідом роботи. Спеціаліста однозначно рекомендую!
5,4
Одеса пров. Обсерваторний 2/4
р.Приморский
Медичний центр "Ібн Сіна" в Одесі надає широкий спектр якісних лікувально-діагностичних послуг не тільки місцевого населення, але і іноземним громадянам з усього світу. Основні напрямки діяльності установи: гінекологія, офтальмологія, кардіологія, неврологія, масаж, ультразвукова діагностика, урологія, ендокринологія та ін.
5,2
Одеса вул. Літературна, 12 (оф. 105)
р.Приморский
"Галс" — це спеціалізована стоматологічна клініка, пріоритетним напрямком якої є сімейна стоматологія.
Одеса вул. Велика Арнаутська, 25
р.Приморский
Медичний заклад "Орто Спас Дентал" — це спеціалізована клініка, що займається естетичним стоматологічним лікуванням. Центр почав функціонувати в такому статусі в 2005 році. Сама історія клініки починається ще в 1990 році.
Працює з
Пт: 09:00-19:00
Одеса вул. Жуковського, 30
р.Приморский
Клініка "Андромед" - це багатопрофільний медичний центр, який почав функціонувати в 1997 році. З кожним роком установа розширювало спектр свої можливості в наданні лікувальної допомоги. Фахівці центру проходили стажування за кордоном.
3,7
Одеса вул. Генуезська, 24 Д
р.Приморский
Лікувально-діагностичний центр Дмитра Кулікова — це сучасна клініка, фахівці якої надають кваліфіковану допомогу за такими напрямками, як офтальмологія, стоматологія. В лікувально-діагностичному центрі використовуються тільки якісні матеріали, стерильні інструменти, що дозволяє максимально знизити ризик ускладнень. Приймає лікар: Уманская Мария Леонидовна