Вибілювання зубів методом Air Flow в Одесі (Приморський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи у Приморському районі
Вибілювання зубів методом Air Flow «Клиника Войнаровских» 720 грн
Вибілювання зубів методом Air Flow «Орто Спас Дентал, стоматология» 200 грн
Вибілювання зубів методом Air Flow «Галси, медицинский центр» 2198 грн
Вибілювання зубів методом Air Flow «Ибн Сина, медицинский центр в Одессе» 500 грн
Знайдено 6 клінік

Сб
Лариса
Всей семьёй при любых стоматологических проблемах обращаемся в "Галси",на многолетней практике убедились - нет смысла обращаться в другие стоматологические учреждения, тратить впустую деньги, время,силы,все равно рано или поздно , приходится возвращаться в"Галси»и месяцами исправлять,то что накуролесили другие "горе"стоматологи.В "Галси"самое современное оборудование для всестороннего обследования, поэтому правильно формулируется диагноз,а затем высокая квалификация мед.персонала обеспечивает результативное лечение.Хорошо что есть такой центр , где всегда помогут!Лара П.
Надежда П.
Дуже хороший фахівець! Подруга порадила мені звернутися саме до Олени Григорівни, так як вона вже перевірила знання цього спеціаліста на власному досвіді. І дійсно, фахівець хороший, в чому я змогла переконатися. Рекомендую Спеціаліста!
Ол.
Уже багато років хворію псоріазом. Постійно консультуюся у цього лікаря, і хочу сказати що лікар це, від Бога. Олена Григорівна завжди компетентно надає мені допомогу у період загострення моєї хвороби. Щиро вдячна їй за всі зусилля що вона приклала!
Марфа
Грамотний фахівець, та дуже доброзичлива людина. Постійно консультуюся у неї, і завжди впевнений у позитивному результаті лікування. Анна Іванівна просто чудовий фахівець, з дуже великим досвідом роботи. Спеціаліста однозначно рекомендую!
5,4
Одеса пров. Обсерваторний 2/4
р.Приморский
Медичний центр "Ібн Сіна" в Одесі надає широкий спектр якісних лікувально-діагностичних послуг не тільки місцевого населення, але і іноземним громадянам з усього світу. Основні напрямки діяльності установи: гінекологія, офтальмологія, кардіологія, неврологія, масаж, ультразвукова діагностика, урологія, ендокринологія та ін.
5,2
Одеса вул. Літературна, 12 (оф. 105)
р.Приморский
"Галс" — це спеціалізована стоматологічна клініка, пріоритетним напрямком якої є сімейна стоматологія.
5,2
Одеса вул. Канатна, 85
р.Приморский
"Клініка Войнаровських" — це спеціалізований медичний заклад, який займається стоматологічним здоров'ям. Центр почав функціонувати в 2008 році.
Одеса вул. Велика Арнаутська, 25
р.Приморский
Медичний заклад "Орто Спас Дентал" — це спеціалізована клініка, що займається естетичним стоматологічним лікуванням. Центр почав функціонувати в такому статусі в 2005 році. Сама історія клініки починається ще в 1990 році.
Працює з
Пт: 09:00-19:00
Одеса вул. Пушкінська, 52
р.Приморский
Спеціалізована "Клініка сучасної стоматології доктора Бедрицький" проводить комплексне діагностування та лікування зубних патологій. Пріоритетність клініки — лояльна цінова політика.
Одеса вул. Жуковського, 30
р.Приморский
Клініка "Андромед" - це багатопрофільний медичний центр, який почав функціонувати в 1997 році. З кожним роком установа розширювало спектр свої можливості в наданні лікувальної допомоги. Фахівці центру проходили стажування за кордоном.