Кодування від ігроманії в Києві (метро Золоті ворота)

Можливо, вас цікавлять лікарі наркологи біля зуп. метро Золоті ворота
Знайдено 2 клініки

Катерина
Клініку знайшла одразу. Привітно зустріли. Враження тільки добрі.
Роман
Врач и прием понравился. Мы получили рекомендации с излишком. Будем обращаться еще.
Карина
Головне, що лікар викликає довіру та створює бажання продовжувати лікування. Він мені справді сильно допоміг. Дуже добрий лікар. Всім рекомендую.
Бостон
Хороший сервис удобно. Я опоздал на приём, но врач меня дождался!
9,7
Київ вул. Коцюбинського, 8А
м.Университет 10 3 м.Золотые ворота 16 8
Багатопрофільний комплекс наркології і психіатрії «Ренесанс-Київ» надає екстрену допомогу в Києві залежним від алкоголю та наркотиків, допомагає людям, які потрапили в складну життєву ситуацію, позбутися від вузького спектра залежностей, супутніх психічних розладів, посттравматичного стресу, депресивного стану, панічних атак
Київ вул. Січових Стрільців 5 А
м.Почтовая площадь 21 25 м.Золотые ворота 19 25
У багатопрофільному комплексі психіатрії та наркології «Ренесанс-Київ» на Січових Стрільців, ведуть прийом висококваліфіковані спеціалісти, а також, ви можете пройти індивідуальні психотерапевтичні практики з професійним психотерапевтом/психіатром. Активно проводитися профілактика, лікування та реабілітація пацієнтів з психосоматичними розладами та депресіями. Лікарі працюють лише за стандартами, прийнятими в розвинених країнах та не займаємося нетрадиційними чи науково не доведеними методами діагностики та лікування проблем зі здоров'ям.