Видалення капюшона зуба мудрості в Києві (метро Житомирська)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи біля зуп. метро Житомирська
Видалення капюшона зуба мудрості «Роса Дент, стоматология» 650 грн
Знайдено 2 клініки

Руслана
Не зря тут столько положительных отзывов, процедуры в Астра Дент действительно шикарные потому что кометологи профессиональные и точно знають что и как вашей коже нужнло. Однозначно рекомендую, лучшая клиника в которой я была!
Сабина
Лікар дуже привітний. Пояснює все дуже доступно і логічно. Вміє знайти спільну мову як з дитиною, так і її батьками. Розмовляє ввічливо, зрозуміло та без поспіху. Пояснила абсолютно все! Побільше б таких спеціалістів! Дуже задоволена!
Квітка
Лікар дуже уважний і справжній професіонал! Майже 3 місяці, ми з дитиною бігала по лікарях і здавала купу аналізів і проходила (як виявилося) непотрібні обстеження. Спасибі велике за ретельний огляд і розгорнуту консультацію. Рекомендую!
Валя
После тяжелого трудового дня, все чего хочет моя кожа это маску антистресс от специалистов Астра Дент. Спасибо девчонкам клиники, за их неуемную энергию и труд.
Київ пр-т Академіка Палладіна, 20
м.Академгородок 8 4 м.Житомирская 14 7
Роса Дент — це ультрасучасна стоматологія, що надає комплексні послуги з терапії захворювань ротової порожнини і зубів. Сучасне технічне оснащення дозволяє отримати максимально достовірний результат і на підставі діагностичних заходів визначити схему лікування.
  • Висічення «капюшона», кюрретаж, пов'язка при перикоронариті 650
Астра Дент
7,4
Київ вул. Якуба Коласа, 17
м.Житомирская 40 9 м.Святошин 43 9
Медичні послуги для краси та здоров'я надає косметологія Astra Dent (Астра Дент). В роботі лікарі-фахівці застосовують нову техніку та зарубіжні якісні препарати.