Клініки сексології в Києві (метро Житомирська)

Можливо, вас цікавлять лікарі сексологи біля зуп. метро Житомирська
Консультація сексопатолога 990 грн
Знайдена 1 клініка

30.04.2017
Дуже швидко орієнтується в проблемі! Належним чином все пояснює. За порівняння з іншими лікарями у яких бував раніше, цей дав найбільш чіткі відповіді на всі мої запитання. Та запропонував найбільш оптимальний шлях вирішення проблеми.
Леонид Г.
Уважний доктор! Підхід до мами сподобався. Все показав і розповів, на зрозумілій для звичайного пацієнта мові. Запропонував шлях вирішення проблеми без оперативного втручання. Зробив від нього вимагалося. Доктор просто золото!
Lola
Сподобалася ввічливість, професіоналізм лікаря. Прийшов твердо впевнений в одній проблемі, під час консультації почав сумніватися що справа саме в цьому. Залишилося пройти додаткові аналізи. В роботі лікаря все влаштувало! Дякую!
26.03.2017
Доктор дуже уважна, пояснила проблему з усіх боків. Сказала, що очевидний діагноз не завжди правильний. Також, запропонувала обстежитися, абсолютно нічого не нав'язуючи. Мені це дуже сподобалося. Фахівця однозначно рекомендую!
Сеть клиник Viva
8,3
Акції
Київ вул. Якуба Коласа, 2 Д , Борщагівка
м.Житомирская 47 21
Медичний центр "Viva" на Борщагівці розташовується на першому поверсі нової будівлі. Основними принципами роботи центру є високий професіоналізм персоналу, турбота про зручність відвідувачів, грамотний підхід до планування й організації лікувального-діагностичного процесу. Клініка спеціалізується на визначенні ефективності лікування багатьох захворювань в усіх напрямках. У медичному центрі проводяться хірургічні операції з подальшим наглядом на денному стаціонарі. Центр оснащений новою сучасною операційною та комфортабельним стаціонаром. Усі необхідні дослідження проводятися на базі клініки.
  • Консультація сексопатолога 990

Сексологія в лікарнях в інших районах Києва

Київ ул. Героев Сталинграда, 12 Д
м.Оболонь 14 2 м.Минская 20 3
Медичний центр «Гравімед» - це клініка сучасної жінки. Місце, де ми комплексно піклуємось про жіноче здоров’я на усіх етапах життя, включаючи профілактику, діагностику та лікування захворювань, планування і ведення вагітності, післяпологове відновлення, а також різноманітні косметологічні процедури для вашої краси, впевненості та відмінного самопочуття.
5,7
Київ пр. Перемоги, 67
м.Нивки 2 м.Берестейская 5
Медичний центр Медейра (Medeira) - багатопрофільна клініка Європейського формату, що надає широкий спектр послуг для всієї сім'ї. У медустанові приймають кращі лікарі з України та Ізраїлю. Операційні установи оснащені за європейськими стандартами GMP. Використання в роботі сучасного обладнання дозволяє проводити хірургічні втручання будь-якої складності. Приймає лікар: Нидельчук Оксана Васильевна
  • Консультація сексолога 1 000
Київ вул. Тютюника, 5 В (Барбюса, 5 В)
м.Арсенальная 9 5 м.Кловская 25 8
Клініка інтимної медицини для всієї сім'ї «Чоловіче здоров'я» спеціалізується на проблемах в урологічній, сексуальній, неврологічній та проктологічній сферах, в області психотерапії, психології, вертебрології. Ведуть прийом кваліфіковані сексологи, андрологи, урологи, психологи, наркологи. У центрі проводиться лікування сексуальних розладів, з метою діагностики застосовуються ультразвукові дослідження, доступна також лабораторна діагностика. Приймає лікар: Заседа Юрий Игоревич
  • Консультація сексопатолога-андролога (доктор медичних наук) 500
  • Повторна консультація сексопатолога-андролога (доктор медичних наук) 250
Андроцентры Киева
Київ вул. Голосіївська, 13 А
м.Голосеевская 11 4 м.Демеевская 12 8 м.Выдубичи 44 22
Медичний центр "Андроцентр в Києві" спеціалізується на діагностиці та лікуванні патологій сечостатевої системи. Приймають лікарі: Бойко Николай Иванович, Прощаков Константин Витольдович
  • Консультація лікаря-сексопатолога, док. мед. наук, професора (жінки) 1 900
  • Консультація предопераційна (І категорії складності) 4 000