Екстракорпоральне запліднення (ЕКО ) в Києві (метро Житомирська)

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи біля зуп. метро Житомирська
Програма "ЕКЗ + ICSI. Сурогатне материнство" 22179 грн
Знайдена 1 клініка

Сб
Бакуновський Андрій Олександрович
Це не просто лікар, це Шерлок Холмс від медицини. Дякую!
Гусак Виталий Витальевич
Я очень благодарен врачу Вадиму Николаевичу Харитончуку, за оказанную помощь в лечении моей болезни (хронический простатит) и проделанной операции. Мое состояние стабильно и тот дискомфорт который я ощущал до лечения преодолен. Моя оценка профессиональной работы этого врача - отлично.
Специалист высшего уровня, Рекомендую
Юля
Не пишу отзывы, но вдруг, кому-то он поможет определиться, врачей много и обращалась я к многим, и в частные клиники и в государственные, у меня проблема непроходимости труб, но мы очень хотели малыша, сначала операция лапоросаопия, не помогло, затем гистероскопия и ЭКО, и вот теперь мы родители!хочу отметить профессионализм Короп Златы Анатольевны, так как я забеременела с первой попытки ЭКО, а это очень крутой результат, отличный хирург, четко, без сентиментов, нужно просто делать все что она говорит и у Вас все получиться, ей правда, можна доверять!
8,3
Київ вул. Івана Крамського, 9
м.Житомирская 12 5 м.Святошин 21 10
Oxford Medical Ilaya — це сучасний медичний центр з великим відділенням репродуктивної медицини, а також поліклінікою для дорослих та денним стаціонаром. Тут встановлено нове діагностичне та лікувальне обладнання експертного класу.
  • Програма "ЕКЗ + ICSI. Сурогатне материнство" 22 179
  • Програма "ЕКЗ + ICSI. Сурогатне материнство з використанням ооцитів свого донора" 47 983
  • Програма "ЕКЗ + ICSI. Сурогатне материнство з використанням ооцитів анонімного донора 54 559
  • Програма ЕКЗ з донорськими ембріонами 40 400

Екстракорпоральне запліднення (ЕКО ) в лікарнях в інших районах Києва

Київ вул. Авіаконструктора Антонова, 2б (житловий комплекс "Шервуд")
м.Университет 47 28 м.Вокзальная 32 16
Медична клініка «Родинне джерело» - це спеціалізований центр, в якому займаються жіночим здоров’ям та репродуктивною медициною. У медичному закладі працюють фахівці з понад десятьох лікарських профілів: генетики, акушери-гінекологи, репродуктологи, урологи, андрологи, спеціалісти з ультразвукової діагностики, терапевти, ембріологи, ендокринологи, анестезіологи, реаніматологи та фахівці з молекулярної біології.
  • Пробний трансфер 810
  • Запліднення яйцеклітин, культивування ембріонів 72 години от 11 200
  • Програма запліднення in vitro (ЕКО) Базова 25 000
  • Програма запліднення in vitro (ЕКО) Класична перша спроба 36 000
  • Програма запліднення in vitro (ЕКО) Класична друга спроба 34 500
6,1
Київ вул. Шумського, 5 , Березняки
м.Осокорки 53 9 м.Левобережная 51 11
Медичний центр "Reprolife" - широкопрофільна установа для всієї родини. Основні напрямки - репродуктивна медицина, акушерство і гінекологія, ендокринологія, урологія, ультразвукова діагностика, лабораторні та генетичні дослідження.
  • Вартість ембріологічного забезпечення для ЕКЗ 8 180
  • Програма ЕКЗ стандартна 56 000
  • Програма подвійної стимуляції яєчників «DuoStim» 110 000
Київ вул Юлії Здановської 71 Є
р.Голосеевский
Спеціалізована установа "Клініка професора Феськова А. М." - це медичний центр, що займається репродуктології, оперативної гінекологією, веденням вагітності, естетичної медициною. У клініці приймають вузькі фахівці - терапевти, гінекологи, пластичні хірурги, урологи, дерматологи.
  • ЕКЗ без медикаментів 31 520
  • ЕКЗ + ІКСІ без медикаментів от 42 000