Сторінка 5. Виклик медичної сестри додому в Києві

4,0
Знайдено 78 клінік

Сб Нед Цілодобово

Все очень понравилось.Вежливый персонал. Уютно и чисто. Рекомендую!

Ответ от клиники:

Марина, добрый день!

Спасибо за отзыв! Нам важно знать, какое впечатление остается у наших клиентов от посещения лаборатории. Спасибо за высокую оценку нашей работы. Будь здоровы!

Любовь
Кто хоть раз сидел с ребёнком в очереди к доктору, тот точно знает, что это удовольствие ниже среднего, и шансов подхватить заразу гораздо больше, чем вылечиться. Поэтому для меня вполне очевидным выбором стала клиника «Наш доктор», где без всяких проволочек мой ребёнок может получить качественную медицинскую помощь.
Cеть клиник "Наш доктор"
Київ вул. Срібнокільська, 1
м.Позняки 9 7 м.Осокорки 20 7
Медичний центр "Наш доктор" розпочала свою діяльність у 2004 році, спеціалізується на наданні медичної допомоги дітям, діагностиці та лікуванні різних захворювань.
Київ бул. Лесі Українки, 11
м.Печерская 6 3 м.Кловская 12 5
Диаген (Diagen) — це лабораторія, яка розташувалася на Лесі Українки. Основний напрямок діяльності — дослідження та наукові розробки в галузі молекулярної генетики та діагностики. Лабораторія спеціалізується на проведенні комплексних аналізів. На її території використовуються сучасні реактиви, що є гарантом отримання точного результату в стислі терміни.
Київ, м. Вишневе, вул. Святошинська, 38
Київ с. Воропаєв, вул. Київська, 100
Багатопрофільний медичний заклад "Сосновель" — це санаторно-реабілітаційний центр, в якому займаються діагностування, лікуванням та реабілітаційними заходами після перенесених патологій.
Київ м. Вишгород, вул. Кургузова, 1
Клінічна Лабораторія в Вишгороді здійснює комплексне лабораторне експрес-обстеження пацієнтів, в тому числі на дому. Спеціаліст виїжджає додому до пацієнта для забору матеріалу. Аналізи обробляються в найкоротші терміни, для цього використовуються сучасні якісні експрес-тести. Результати пацієнти отримують в зручному для них електронному вигляді.
ADONIS
Київ с. Бузова, вул. Садовського, 34 А
Акушерський стаціонар "Адоніс" входить в мережу медичних центрів столиці, спеціалізується на наданні кваліфікованої медичної допомоги під час вагітності та пологів. Тут працюють досвідчені лікарі вищої кваліфікаційної категорії: акушери-гінекологи, неонатологи, анестезіологи, лактологи, психологи.
Київ вул. Менделєєва, 10-Б
м.Лыбедская 16 8 м.Зверинецкая 19 6 м.Демеевская 25 9
Сіті Клініка + є медичним сервісом нового формату. Ми зібрали експертів, лікарів з великим досвідом роботи і сильним бажанням вилікувати свого пацієнта. Ми точно знаємо, що підходи до лікування пацієнта різного віку сильно відрізняються. Тому наші фахівці дуже добре знайомі з проблемами категорії 35+, бо починати бути здоровим ніколи не пізно! Після 40-ка життя тільки починається!
Київ вул. А. Ахматової 5
м.Харьковская 22 5 м.Вырлица 35 6 м.Позняки 25 7
Клініка зачинена. Медичний центр "Пульс" на Позняках входить до мережі медичних центрів Києва. Надає послуги сімейної медицини, вакцинації, ЕКГ, отоларингології та ін. Прийом ведеться не тільки амбулаторно, є варіант виклику лікаря додому.
Київ, вул. Сергія Данченка, 1
м.Сирець 44 16
Київ, м. Вишневе, вул. Освіти, 19
Київ, с. Софіївськая Борщагівка, вул. Боголюбова, 26
3,0
Київ м. Ірпінь, вул. Західна, 6 (в'їзд з вул. Родникової)