Виклик медичної сестри додому в Києві (метро Деміївська)

Можливо, вас цікавлять лікарі терапевти біля зуп. метро Деміївська
Виклик медичної сестри додому «Сити Клиника+ (Сіті Клініка+) на Печерске» 900 грн
4,0
Знайдена 1 клініка

Ира
Хочу отметить, что персонал клиники очень вежливый, атмосфера всегда доброжелательная. Не хочеться обращаться в другие медицинские учреждения, потому что у вас отличный сервис.
Маргарита Семеновна
Была на приеме у Анны Ивановны, произвела очень грамотное впечатление. Если возникают вопросы со здоровьем, сразу обращаюсь к ней.
Александр
С тех пор как начал наблюдаться у кардиолога в Сити Клинике, перестала беспокоить боль в груди. Спасибо!
Анна Владимировна
Если бы не доктор Ткачук, я бы не знала, что у меня сахарный диабет. Можно отметить, что врач очень квалифицированный. И дальше планирую наблюдаться у нее.
Київ вул. Менделєєва, 10-Б
м.Лыбедская 16 8 м.Зверинецкая 19 6 м.Демеевская 25 9
Сіті Клініка + є медичним сервісом нового формату. Ми зібрали експертів, лікарів з великим досвідом роботи і сильним бажанням вилікувати свого пацієнта. Ми точно знаємо, що підходи до лікування пацієнта різного віку сильно відрізняються. Тому наші фахівці дуже добре знайомі з проблемами категорії 35+, бо починати бути здоровим ніколи не пізно! Після 40-ка життя тільки починається!

Виклик медичної сестри додому в лікарнях в інших районах Києва

7,2
Київ вул. Круглоуніверситетська, 3/5
м.Театральная 12 15 м.Крещатик 11 4
Поліклініка широкого профілю "Здорова сім'я" працює більше 15 років. Лікарі вищої категорії і весь персонал клініки налічує 24 фахівця, всі мають за плечима багаторічний досвід у лікуванні різних захворювань.
  • Взяття крові для дослідження за місцем виклику (на дому, в офісі, на підприємстві, тощо) 350
  • Виїзд медичної сестри за місцем виклику (додому, в офіс, на підприємство , тощо) 700
  • Ін'єкції внутрішньо-м'язові, підшкірні, внутрішньо-шкірні за місцем виклику (на дому, в офісі, на підприємстві, тощо) 350
  • Внутрішньовенне вливання струминне (без вартості лікарських препаратів) за місцем виклику (на дому, в офісі, на підприємстві, тощо) 500
Био Плюс
8,3
Київ пр-т Миколи Бажана, 30
м.Харьковская 11 7 м.Позняки 12 2
Багатопрофільний медичний центр "Біо Плюс" спеціалізується на проведенні різного роду діагностичних методів обстеження пацієнта з подальшою консультацією лікаря. Прийом ведуть педіатр, терапевт, сімейний лікар, кардіолог, ЛОР, дерматовенеролог, невропатолог, гематолог, ревматолог, хірург, імунолог-алерголог та ін.
8,5
Київ Харківське ш., 121 (Київська міська клінічна лікарня №1, 1-й поверх палатного корпусу)
м.Харьковская 32 7 м.Бориспольская 21 4
Діагностичний медичний багатопрофільний центр "ОкКлінік" спеціалізується на комплексному обстеженні пацієнтів з використанням сучасних методик та обладнання вищего класу. До послуг пацієнтів лікарі вищої категорії з багаторічним досвідом: кардіолог, невропатолог, гастроентеролог, ендокринолог, терапевт, нефролог, хірург.
  • ВИЇЗД СПЕЦІАЛІСТІВ ДОДОМУ - Медсестра для забору аналізів та медичних маніпуляцій 800
Сеть клиник Viva
Акції
Київ пр-т. Порика, 9 А
м.Сырец 70 17 м.Нивки м.Минская
Багатопрофільна медична клініка "Viva" на Виноградарі надає повний комплекс лікувально-діагностичних послуг пацієнтам будь-якого віку. У клініці працюють фахівці більше 30-ти напрямків медицини, серед них лікарі вищої та першої категорії, багато хто отримали наукові ступені.