Пластика живота абдомінопластика в Києві (метро Вокзальна)

Можливо, вас цікавлять лікарі пластичні хірурги біля зуп. метро Вокзальна
Пластика живота абдомінопластика «Endostep (Эндостеп)» 25000 грн
Пластика живота абдомінопластика «ПРОФМЕДИКАЛ, медицинский центр» 30000 грн
Пластика живота абдомінопластика «Оксал.Мед (Oksal.Med), клиника» 20000 грн
Пластика живота абдомінопластика «Специализированный маммологический центр, медицинский центр» 102500 грн
Знайдено 4 клініки

Адамчук Руслана
Вдячна клініці за гуманітарну допомогу у вигляді препарату тамоксифен. Така допомога дуже доречна онкохворим в важкий воєнний час. Дякую. Ви допомагаєте нам жити.
Саша Саша
Дуже хороший і уважний лікар! Все докладно пояснив, відповідав на всі питання, дав рекомендації. Я відвідую різних лікарів, з різних питань, та в різних клініках. Але настільки висококваліфікованих - дійсно одиниці. Однозначно рекомендую!
Лев
Лікар вміє працювати з пацієнтами - уважно вислухав і пояснив діагноз. Відчувається, що йому не байдужі люди, і це дуже цінна якість для лікаря. Кваліфікація висока, розмовляє спокійно, виважено, та максимально зрозуміло. Рекомендую!
Отличная клиника, рекомендую!
Київ пр-т Валерія Лобановского, 17
м.Голосеевская 10 м.Демеевская 10 м.Вокзальная 10
  • Пластика передньої черевної стінки – класична абдомінопластика 102 500
  • Пластика передньої черевної стінки – міні абдомінопластика 58 500
  • Пластика передньої черевної стінки – обмежена абдомінопластика 80 000
Київ вул. Богданівська, 7 В
м.Вокзальная 14 13
Клініка Oksal.Med — це спеціалізований центр, що надає комплексні послуги з онкохірургії, естетичної хірургії і мамології. У центрі використовується сучасне технічне оснащення, що дозволяє провести комплексну діагностику та отримати достовірні результати.
Київ вул. Липківського, 25
м.Вокзальная 20 8 м.Олимпийская 42 17
Багатопрофільний медичний центр ProfMedical спеціалізується на наданні кваліфікованої медичної допомоги, орієнтуючись на комплексний підхід та індивідуальний план лікування.
3,9
Київ вул. Жилянська 120б (5 поверх)
м.Университет 9 7 м.Вокзальная 7 7 м.Золотые ворота 22 12
Клініка "Endostep" спеціалізується на проведенні лапароскопічних і однопортових хірургічних втручань. Центр об'єднав кращих фахівців малоінвазивної хірургії з великим досвідом роботи.