Мамопластика в Києві (метро Вокзальна)

Можливо, вас цікавлять лікарі пластичні хірурги біля зуп. метро Вокзальна
Мамопластика «ПРОФМЕДИКАЛ, медицинский центр» 35000 грн
Мамопластика «Оксал.Мед (Oksal.Med), клиника» 50000 грн
Мамопластика «Специализированный маммологический центр, медицинский центр» 88000 грн
Знайдено 3 клініки

Адамчук Руслана
Вдячна клініці за гуманітарну допомогу у вигляді препарату тамоксифен. Така допомога дуже доречна онкохворим в важкий воєнний час. Дякую. Ви допомагаєте нам жити.
Саша Саша
Дуже хороший і уважний лікар! Все докладно пояснив, відповідав на всі питання, дав рекомендації. Я відвідую різних лікарів, з різних питань, та в різних клініках. Але настільки висококваліфікованих - дійсно одиниці. Однозначно рекомендую!
Лев
Лікар вміє працювати з пацієнтами - уважно вислухав і пояснив діагноз. Відчувається, що йому не байдужі люди, і це дуже цінна якість для лікаря. Кваліфікація висока, розмовляє спокійно, виважено, та максимально зрозуміло. Рекомендую!
Отличная клиника, рекомендую!
Київ пр-т Валерія Лобановского, 17
м.Голосеевская 10 м.Демеевская 10 м.Вокзальная 10
  • Аугментаційна мамопластика 88 000
  • Редукційна мамопластика 110 000
Київ вул. Богданівська, 7 В
м.Вокзальная 14 13
Клініка Oksal.Med — це спеціалізований центр, що надає комплексні послуги з онкохірургії, естетичної хірургії і мамології. У центрі використовується сучасне технічне оснащення, що дозволяє провести комплексну діагностику та отримати достовірні результати. Приймає лікар: Гаращенко Оксана Александровна
Київ вул. Липківського, 25
м.Вокзальная 20 8 м.Олимпийская 42 17
Багатопрофільний медичний центр ProfMedical спеціалізується на наданні кваліфікованої медичної допомоги, орієнтуючись на комплексний підхід та індивідуальний план лікування.