Сторінка 4. Видалення зубів в Києві

Знайдено 157 клінік

Сб Нед Цілодобово
Инга
Имели очень неприятный опыт с данной "клиникой". Записались за 4 дня на прием к Костюку Максиму на сложное удаление зуба мудрости. Назначили на 9:30 утра, но врач конечно же не явился в условленное время, то как нас приняли просто нонсенс: ни здравствуйте ни извините, спустя 20 минут ожидания девушки "стоматологи" между собой решали кто позвонит Максиму и есть ли в этом смысл. Позвонили,так как разговор был недалеко от меня лично слышала как Максим не знает когда будет и не мог сказать где он. Мы конечно решили, что садится в кресло к такому врачу смелости не хватит. Халатность убила наповал. Спустя 3 часа мне позвонила девушка представилась Администратором, судя по всему то что работа клиники с 9:00 а нас она набрала в 12 примерно, говорит о том, что здесь все пунктуальны на 100%. Предложили 20% скидку, конечно мы отказались. Не рекомендую данное заведение. Люди ведут себя как на базаре, банальных манер просто нет. Дальше терпим боль и ждем своего времени уже в другой клиники.
Леонид
В Маридент пришел на консультацию по поводу пластики языка. Было приятно, что эта консультация оказалась бесплатной, но очень информативной. Решил делать операцию в этой клинике и остался полностью доволен результатом лечения. Обязательно буду обращаться сюда ещё!
6,9
Київ вул. Милославська, 43
м.Черниговская 17 м.Почайна 19
Спеціалізована клініка "Мерідент" профілюється на якісної стоматологічної допомоги за адекватну ціну. Лікарі установи мають хороший досвід роботи.
  • Видалення зуба 900
  • Атипове видалення 1 200
  • Видалення рухомого зуба 500
Київ вул. Саперне Поле, 3
м.Дворец Украина 12 4 м.Лыбедская 14 3 м.Печерская 15 6
iOrtho створений для того, щоб забезпечити найбільш ефективними і простими рішеннями стоматологічних проблем у дорослих і дітей. Зокрема, наша ключова експертиза — ортодонтичне лікування із застосуванням технології Invisalign. Завдяки тому, що ми отримуємо оригінальну продукцію Invisalign безпосередньо від заводу виробника «Align Technology» — у нас є ексклюзивна можливість дати кращу ціну на лікування елайнери. Приймає лікар: Стрешенец Юрий Александрович
  • Видалення однокорінного зуба (просте) 963
  • Видалення многокоренного зуба (просте) 1 498
Київ пр-т Перемоги, 5 В
р.Шевченковский
Стоматологічий напрямок клініки Dr.Care Clinic представлений всіма основними напрямками стоматології від первинної діагностики на сучасному високоточному томографі ТМ VATECH до проведення складних імплантологічних операцій. Ми маємо найзручніші для роботи з клієнтами крісла Castellini, спеціальна очищувальна система вентиляції, а стерилізаційна кімната оснащена німецьким обладнанням ТМ Melag, що відповідає професійному класу стерилізації інструментів.
  • Видалення зуба I ступені складності 1 400
  • Видалення зуба II ступені складності 1 600
  • Видалення зуба III ступені складності 1 800
Київ бул. Ярослава Гашека, 24
м.Черниговская 37 12 м.Дарница 39 13 м.Харьковская 59 14
Алекс Дентал (Alex Dental) — це стоматологічний центр з передовим технічним оснащенням. Розширений спектр послуг по терапії захворювань ротової порожнини і зубного ряду надається в комфортних умовах. Невелика затишна клініка приймає пацієнтів будь-якого віку. На території стоматологічного центру приймають кваліфіковані фахівці, що є гарантом отримання високоякісних послуг. Приймають лікарі: Цыбак Светлана Игоревна, Григорян Александр Александрович, Титаренко Владислав Николаевич
  • Видалення корня зуба / 1 корінь 300
  • Видалення однокореневого зуба 400
  • Видалення багатокореневого зуба 700
Київ Бул. Вацлава Гавела, 4
м.Берестейская 22 13 м.Шулявская 29 27
Французький Стоматологічний Центр – це стоматологічна клініка для всієї родини з більш ніж 20-річной історієй. Ми пропонуємо високу французьку якість за українську ціну. В нас ви можете безпечно і спокійно в зручний для вас час та в комфортній семейній атмосфері отримати всі види стоматологічної допомоги: лікування доростих та дітей, хірургія, імплантологія, ортопедічна стоматологія, реставрації, вініри, ортодонтія, лікування в медикаментозному сні. Ми збережемо вашу посмішку! Приймає лікар: Монборнь Александр Жан-Жак
  • Видалення фронтального зуба 925
  • Видалення премоляра 1 105
  • Видалення моляра 1 500
  • Видалення пародонтозного зубу 770
  • Видалення кореня 1 180
6,6
Київ вул. Михайла Котельникова, 1
м.Святошин 12 12 м.Житомирская 24 12
Спеціалізований медичний центр "ДЕНТ" займається естетичної стоматологією. Основна мета клініки — виконати роботу з мінімальною шкодою і болем для пацієнта.
  • Видалення зубів от 1 700
6,3
Київ вул. Предславинська, 34
м.Дворец Украина 4 6 м.Лыбедская 14 5 м.Печерская 21 10
Спеціалізований центр стоматології «Прайм» — сучасні стандарти стоматологічного лікування. У стоматології надаються такі послуги — лікування карієсу, імплантація, реставрація, професійна чистка зубів, видалення і протезування зубів, виправлення прикусу, а також дитяча стоматологія.
  • Видалення зубів от 800
Київ вул. Богдана Хмельницького, 9 В
м.Театральная 3 3 м.Золотые ворота 9 5 м.Крещатик 13 11
Спеціалізована клініка "Эстедентакс" надає стоматологічні послуги пацієнтам. Центр розпочав свою діяльність у 2002 році. Лікарі клініки постійно удосконалюються, проходячи стажування за кордоном.
  • Видалення зубів
Київ бул. Лесі Українки, 30 Б
м.Печерская 8 1 м.Зверинецкая 9 7 м.Дворец Украина 25 10
Спеціалізований центр стоматології «Естедентакс» надає такі послуги, як пародонтологія, естетична стоматологія, ортопедія і ортодонтія. Стоматологія має свою зуботехнічну лабораторію. Клініка співпрацює з провідними швейцарськими та німецькими виробниками стоматологічного обладнання — Kulzer, Sirona, EMS.
  • Видалення зубів
Київ вул. Дніпровська набережна, 26 Г
м.Осокорки 7 5 м.Славутич 10 2
Спеціалізований медичний центр "Кідс Дентал" — це сучасна клініка дитячої стоматології. При лікувальних маніпуляціях активно використовуються ігрові елементи, що заспокоює дитину.
  • Видалення рухомого зуба 400
  • Просте видалення тимчасового зуба 500