Сторінка 8. Видалення стороннього тіла з носа в Києві

Сб Нед Цілодобово
Илона
Врачи отличные, обслуживание тоже. Все профессионально. Мне понравилось
Тимур
На прошлой неделе был в ЛОР-центре. На работе просквозило ухо, после чего оно начало болеть. Капли не помогали, поэтому пришлось идти к врачу. Прописанное специалистом лечение уже на третий день дало результат. Рекомендую.
Алена
Большой выбор исследований по нормальной цене. Я всегда здесь сдаю анализы.
Понравились комфортные условия проведения УЗИ на новейшем оборудовании. Всю беременность проходила, довольна обслуживанием.
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 2 Д
м.Оболонь 35 6 м.Почайна 40 6
Медичний центр "Healthy Tonsils" на Оболоні спеціалізується в області безопераційного лікування гострих і хронічних патологій ЛОР-органів. Пацієнтів приймають досвідчені лікарі-отоларингологи, автори унікальних методик.
Київ с. Вишневе, вул. Григорія Сковороди, 12 (вул. Щорса)
Послуги, які надає клініка «МДА»: ультразвукові дослідження нирок, органів сечовидільної системи, статевих органів, щитоподібної, передміхурової та молочних залоз; обстеження при вагітності за допомогою ультразвуку.
3,7
Київ м. Вишневе, вул. Європейська, 30 А
Медичний центр «Мед Імпульс» — це лікувально-діагностичний заклад, який надає кваліфіковану медичну допомогу кожному пацієнту професійного рівня за доступними цінами. Ми використовуємо в нашій роботі новітнє обладнання, що дозволяє нам гарантувати високу ефективність діагностики та лікування.
3,7
Київ пер. Бархатний, 2
м.Житомирская 13
Медична допомога — це спеціалізований медичний центр, що надає многопрофільні послуги. Лікувальна установа надає комплексну допомогу за основними напрямками. У штаті працюють лікарі, які регулярно проходять курси підвищення кваліфікації та використовують на практиці оновлені техніки, що є гарантом отримання якісного результату. Техніко-медичне забезпеченням преміум класу направлено на надання кваліфікованої допомоги.