Видалення кондилом в Києві (метро Театральна)

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи біля зуп. метро Театральна
Видалення кондилом «Здоровая семья» 300 грн
Видалення кондилом «ISIDA Печерск» 6890 грн
Видалення кондилом «ФиксМед (FxMed)» 1000 грн
Знайдено 2 клініки

Наблюдаюсь у Осауленко Татьяны Александровны. Более внимательного, чуткого и аккуратного врача ещё не встречала. Покорена ее отношением к пациенткам!
Очень рекомендую клинику. Проходила лечение аллергии у врача Александровой И.Г., все супер - СПАСИБО ВАМ БОЛЬШОЕ! Поддержка на всех этапах, ответы на все вопросы, советы и так далее. Очень благодарна!
Юлия Ивановна
Хочу выразить благодарность врачу терапевту. Врач очень внимательный, назначил эффективное лечение, учитывая солидный возраст моей мамы и сопутствующие заболевания. И даже спустя несколько дней ответил на все вопросы, которые я задавала по Viber. Большое спасибо.
Олег
Відвідував сімейного лікаря! Хочу подякувати за оперативну і кваліфіковану допомогу! Дуже задоволений атмосферою та планом лікування! Рекомендую!
7,2
Київ вул. Круглоуніверситетська, 3/5
м.Театральная 12 15 м.Крещатик 11 4
Поліклініка широкого профілю "Здорова сім'я" працює більше 15 років. Лікарі вищої категорії і весь персонал клініки налічує 24 фахівця, всі мають за плечима багаторічний досвід у лікуванні різних захворювань.
  • Видалення кондилом методом електрокоагуляції- 1 елемент 150
  • Видалення папілом та конділом в урогенитальной зоні радіохвильовим методом без вартості анестезії (1 шт) 300
  • Видалення папілом і кондилом урогенітальної зони радіохвильовим методом, без вартості анестезії (5 шт.) 1 000
  • Видалення папілом і кондилом урогенітальної зони радіохвильовим методом, без вартості анестезії (10 шт.) 2 000
  • Електрокоагуляція і електроексцизія кондиломи 500
Київ вул. Богдана Хмельницького, 15
м.Театральная 4 3 м.Золотые ворота 3 3 м.Площадь Независимости 14 8
Клініка «FxMed» — перший медичний центр, який в якості попередження розвитку захворювань і травм об'єднав у собі сімейну, функціональну медицину й алергологію. Лікарі установи у ході роботи використовують традиційні протоколи лікування й новітні прогресивні методики.
Працює з
Пн: 08:00-18:00 Вт: 08:00-18:00 Чт: 08:00-18:00 Пт: 08:00-18:00 Сб: 09:00-17:00 Нд: 09:00-15:00