Біопсія шийки матки в Києві (метро Сирець)

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи біля зуп. метро Сирець
Биопсия шейки матки «Допомога Плюс, клиника на Нивках» 1800 грн
Біопсія шийки матки (гістологія) 350 грн
Знайдено 4 клініки

Сб
Надежда
Отличная клиника и великолепные врачи, большое спасибо за все все...Если хотите найти хорошего специалиста, то Вам туда !!!
Алина
От всей души хочу поблагодарить за проведенную операцию талантливого врача травматолога-ортопеда Александра Андреевича. Спасибо вам за ваш труд, что вы поставили на ноги мою свекровь. Дали ей полноценно чувствовать себя человеком. Она 9 лет не решалась на операцию, вы сделали чудо. Дай вам бог здоровья крепкого. Спасибо вам большое ещё раз.
Вероника
Специалист очень внимательный и тактичный. Консультация мне понравилась. Доктор помогла решить проблему, которая беспокоила в течение недели. Спасибо за лечение. Думаю, при необходимости опять обращусь к ней.
Большое спасибо за квалифицированную помощь на прошлой неделе. Я обратилась с болью в правом колене. Доктор внимательно осмотрел меня и поставил верный диагноз. Лечение помогает. Моя благодарность.
Допомога Плюс
Київ вул. Данила Щербаківського, 52
м.Нивки 18 11 м.Сырец 30 12
Філія клініки «Допомога Плюс» на Нивках надає повний комплекс медичних послуг, починаючи від консультації і завершуючи хірургічним втручанням, за такими напрямками, як урологія, проктологія, гінекологія, ортопедія, маммология, пластична хірургія.
  • Біопсія шийки матки з піхви 1 800
  • Біопсія шийки матки з піхви 2 200
Київ вул. Воздвиженська 3
м.Оболонь 55 11 м.Сырец 44 15
Медичний центр «UBL clinic» надає повний спектр лікувально-діагностичних послуг в області сімейної медицини, гінекології, гастроентерології, кардіології, оториноларингології, неврології, терапії та урології.
  • Біопсія шийки матки (гістологія) 350
Київ вул. Сергія Данченка, 5 , Куренівка
м.Сырец 46 12 м.Дорогожичи 60 15
VitaLine - клініка для тих, хто дбає про себе. У клініці надаються послуги УЗ-діагностики, а також проводиться прийом лікарів таких спеціальностей: гінекологія, терапія, дерматологія, косметологія, майстра лазерної епіляції та естетики тіла. Наше кредо- краса через здоров’я!
Працює з
Вт: 10:00-19:00 Ср: 10:00-19:00 Пт: 10:00-19:00 Сб: 10:00-16:00
Київ вул. Маршала Гречка, 1д
м.Сырец 20 16 м.Нивки 21 18
Сучасна клініка широкого профілю САНТЕ займається діагностикою та лікуванням з 21 напрямку. У багатопрофільній клініці САНТЕ до послуг пацієнтів стаціонар, включаючи операційну. Можливий виїзд фахівця додому. Лікарями розроблені комплексні програми з лікування різних захворювань, встановлено сучасне медичне обладнання.