Клініки в Києві ()

Активований частковий тромбопластиновий час (АЧТЧ) 60 грн
Консультація лікаря – терапевта 480 грн
Знайдено 4 клініки

На Данченко новий терапевт Корнієнко Світлана Станіславівна,дуже сподобалася,рекомендую!!!!
Тимофей
Хорошая клиника, к врачу можно попасть даже в выходные, сотрудничают с Дилой, удобно на месте можно здать анализы, не нужно искать еще и хорошую лабораторию!
Александр
Мне повезло - нашёл хорошего терапевта на Данченко 1. Случайно! Подписал декларацию в частной клинике у нас в ЖК. О враче вообще ничего не знали. Меня подкупил небезразличный подход к своей работе. Ходим к Емченко Б.В.Доктор-энциклопедия, знает в медицине все!
В «Новой диагностике» я сдавала анализы для выяснения инфекции. Меня все устроило, результаты пришли вовремя, очень помогли при постановке диагноза. Также меня порадовал вежливый персонал и новейшее оборудование.
Київ вул. Сергія Данченка, 1 , Віноградар
м.Сырец 44 16
Пульс — це медичний центр на Данченка. Сучасна клініка розміщується в житлових кварталах міста. Такий формат отримав назву «поруч з будинком». Вдале розташування полегшує транспортування і зберігає час. На території медичного центру обладнано сучасний діагностичний кабінет. Він наповнений оновленої апаратурою, що є гарантом швидкого і якісного проходження інструментальної, і лабораторної діагностики.
  • Консультація лікаря – терапевта 480
  • Консультація лікаря - педіатра 480
  • Консультація сімейного лікаря 480
  • Консультація і лікування педіатра-неонатолога 480
  • Виклик терапевта додому (вартість консультації та таксі додатково) 990
Cеть "Новая диагностика"
Київ пр-т Свободи, 22
м.Оболонь 14 м.Минская 17 м.Сырец 19
Філія мережі медичних лабораторій "Нова діагностика" Виноградар спеціалізується на проведенні різних діагностичних лабораторних досліджень, в тому числі не мають аналогів в країні.
  • Показники для пренатального скринінгу I триместру (PAPP-A, ХГЛ + ß св.) (Для висновку лікаря-генетика) 360
  • Бакпосів з ока на аналізаторі + антибіотикограма 650
  • Забір матеріала 25
  • Показники для пренатального скринінгу II триместру (АФП, ХГЛ + ß заг., вільний естріол) (для висновку лікаря-генетика) 370
  • Бакпосів з ока (ліве); бакпосіви + антибіотикограма 220
Київ пр-т Свободи, 22 (каб. 332)
м.Оболонь 15 м.Минская 17 м.Сырец 20
Діагностичний центр на Виноградарі дає можливість пройти мамографію з метою дослідження стану молочних залоз і ультразвукове дослідження організму.
4,3
Київ пр-т Свободи, 26 , Виноградар
р.Подольский
Спеціалізована клініка "Century Dent" займається лікуванням стоматологічних патологій вже більше восьми років. Використовувані матеріали у клініці — тільки іноземного виробництва.