Радіохвильове лікування ерозії шийки матки в Києві (Святошинський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи у Святошинському районі
Радіохвильове лікування ерозії шийки матки «Амеда (Ameda) на Софиевской Борщаговке (Южная)» 3250 грн
Радіохвильове лікування ерозії шийки матки «Сан Мэдикэл клиник (San Medical Clinic)» 1300 грн
Радіохвильове лікування ерозії шийки матки «Медейра (Medeira) на пр. Победы» 3000 грн
4,0
Знайдено 3 клініки

Наташа
Для каждой женщины найти своего гинеколога это подарок. Я своего нашла, теперь спокойна за свою беременность. я знаю, что мне всегда поможет прекрасный доктор. На последнем УЗИ все вместе смотрели пол ребенка, ждем девочку. Спасибо Елене Николаевне за ее заботу.
Зоя
Обращалась к этому врачу чтобы снять спираль. Доктор мне понравилась. Все сделала отлично, быстро. Заодно и проверила все. Теперь еще раз к ней записалась для повторного приема.
5,7
Київ пр. Перемоги, 67
м.Нивки 2 м.Берестейская 5
Медичний центр Медейра (Medeira) - багатопрофільна клініка Європейського формату, що надає широкий спектр послуг для всієї сім'ї. У медустанові приймають кращі лікарі з України та Ізраїлю. Операційні установи оснащені за європейськими стандартами GMP. Використання в роботі сучасного обладнання дозволяє проводити хірургічні втручання будь-якої складності.
  • Лікування ерозії, дисплазії шийки матки радіохвильовим ножем 3 000
  • Радіохвильова коагуляція шийки матки 1 950
Київ пл. Святошинська, 1 (станція метро Житомирська)
м.Житомирская 5 23 м.Святошин 8 2
Київська клініка "Сан Медікел" спеціалізується на лікуванні захворювань репродуктивної та ендокринної систем, ультразвукової діагностики. Пацієнтам надаються наступні послуги: консультації акушера-гінеколога; андролога; мамолога; дерматоонколога; УЗД-спеціаліста; взяття зіскрібків; гінекологічний огляд; ультразвукова діагностика; лабораторні аналізи.
Cеть клиник "Амеда"
3,0
Київ с. Софіївська Борщагівка, вул. Південна, 7
р.Святошинский
Сучасна багатопрофільна сімейна клинка Амеда на Софіївській Борщагівці з 2013 року займається діагностикою, лікуванням і профілактичними заходами в різних областях медицини для дітей і дорослих.