Лікування патологій психічних розвитків НПР в Києві (Святошинський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі психіатри у Святошинському районі
Знайдено 3 клініки

Сб
Степан
Прием был на высшем уровне! Андрей Иванович провел сеанс, дал свои рекомендации и назначил медикаменты. Мне понравилось его внимание ко мне и человеческое отношение. Даже после разговора с ним - стало легче, он относиться к пациенту не просто как к больному, а как к человеку. Огромное ему спасибо, я очень рад, что есть такие врачи, как Андрей Герасименко!
Консультація сподобалась. Лікар дуже кваліфікований. Я думаю, будемо далі працювати разом і вирішимо мої психологічні труднощі. Дякую вам, Андрій!
Сергій
Дуже задоволений результатами роботи з Андрієм Івановичем. Знайшов до мене індивідуальний підхід, лікування дає свої результати.
Олена
З лікарем вже провели пару сеансів. Можу сказати, що вже відчула результат. Дякую, будемо працювати і далі. Ви найкращий!)
Київ вул. Хмельницька, 10 (офис Б8-2)
м.Святошин 10 4
Герасименко Андрій Іванович — лікар вищої категорії, спеціалізується на психіатрії, психотерапії і наркології. Стаж роботи: 20 років. Проводить очні та дистанційні консультації, при необхідності виїжджає до дому пацієнта.
Київ вул. Туполєва, 19
м.Сырец 42 6 м.Святошин 49 7 м.Нивки 49 7
Медичний центр МЕДКЛАССІК — це спеціалізована установа, що надає послуги за кількома профілями. Основне поле діяльності — терапія наркотичної залежності і лікування психіатричних розладів. Досвідчені фахівці працюють з пацієнтами будь-якої складності, надаючи комплексну підтримку.
Працює з
Вт: 09:00-17:00 Ср: 09:00-17:00 Чт: 09:00-17:00 Пт: 09:00-17:00 Сб: 09:00-17:00
Київ бул. Кольцова, 13
м.Житомирская 60 10 м.Теремки 17
Медичний центр "Клініка імені Гальченко В.В." на Борщагівці створений в 2004 році як частину мережі однойменних поліклінік, спеціалізується на медогляді іта видачі супровідної документації.