Лінгвальні невидимі брекети в Києві (метро Славутич)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи біля зуп. метро Славутич
Лінгвальні невидимі брекети «АДОНИС (ADONIS), стоматология» 50000 грн
Знайдена 1 клініка

Самара Галеб - Доктор с большой буквы, настоящий профессионал своего дела и замечательный человек! Хочу от всей души выразить свою благодарность за его золотые руки, максимальную чуткость и внимательность к малейшим мелочам! Я панически боюсь стоматологов. Каждый поход к врачу, до того, как побывала у Галеба сопровождался страхом и паникой. К нему попала, когда была ужасная боль и оттягивать этот визит было некуда.. Я была в восторге от того, что визит к стоматологу может приносить и приятные воспоминания)) На следующей визит шла со спокойствием и уверенностью в том, что я в надёжных руках и всё будет максимально качественно и профессионально! Галеб мастер своего дела!Работает четко, уверенно, добиваясь отличного результата! Проблема с выбором стоматолога решена! Теперь только к Галебу, рекомендую!!)
Алефтина
Хотелось не просто подровнять зубки, а именно прекрасную улыбку. Обратилась сюда и о чудо! Прекрасные специалисты, всё чудесно сделали, теперь сияю!
Таисия
В клинике Адонис была впервые ,приятно удивлена сервисом !!!Сотрудники на ресепшен очень приятные внимательные ,учитывая поток людей ,временные неудобства из-за ремонта просто супер !!! Девушка предложила провести до кабинета на верхнем этаже ,хотя я могла пройти сама ,зная номер кабинета .Сотрудницы ресепшен на верхнем этаже тоже улыбаются приветливо ,готовы помочь ) Доктор отоларинголог Кушнир Антон Семёнович ,внимательный ,профессиональный доктор ,спокойно все расспросил ,объяснил ,успокоил . При входе в лабораторию ,где сотрудница подвержена ежеминутному риску заражения приветлива ,вежлива ,внимательна . Лаборантам тоже спасибо ,приветливо,вежливо ,профессионально все сделали.Тест ПУР на COVID должен был быть готов за 2 дня ,результат пришёл мене чем за сутки . Сама буду обращаться и всем рекомендую .Спасибо всем медикам за Ваш труд !!!
Нина
Елена Сергеевна - человек с огромным сердцем и терпением. Таких пациентов как я, терпеть сложно. Оковывающий страх заставляет задавать миллион вопросов. Врач все стойко выдержал и выполнил свою работу. Вы действительно золотой человек! Спасибо!
ADONIS
Київ наб. Дніпровська, 26 Г , Осокорки
м.Осокорки 1 1 м.Славутич 15 5
Стоматологія «Адоніс» — філія мережі медичних центрів, спеціалізується на проведенні всебічного лікування зубів і відновлення жувальних функцій. У клініці працюють стоматологи високої кваліфікації.

Лінгвальні невидимі брекети в лікарнях в інших районах Києва

Київ вул. Василия Тютюнника, 37/1 ("Престиж Хол")
м.Дворец Украина 6 2 м.Зверинецкая 18 5 м.Печерская 18 7
Київська стоматологічна клініка «Аванто» заснована в 1993 році. За цей час мережа відкрила кілька зручно розташованих філій по всьому Києву. Високоточна своєчасна діагностика дозволяє попереджати серйозні стоматологічні захворювання, а новітнє обладнання та застосування новинок у сфері лазерної, хірургічної, дитячої стоматології робить лікування та інші заходи абсолютно безболісними і максимально комфортними. Приймає лікар: Белова Анна Геннадиевна
Київ вул. Костянтинівська, 22/17а
м.Контрактовая площадь 4 5 м.Тараса Шевченко 10 6 м.Лукьяновская 34 25
Клініка провідної сімейної стоматології «Аванто» у Києві працює з 1993 року. Професійний колектив у своїй роботі використовує тільки високотехнологічне обладнання, якісні сертифіковані матеріали. На будь-яку виконану роботу фахівці надають 3 роки гарантії. Індивідуальний підхід, безпека і безболісність лікування, робота з клієнтами страхових компаній, постійно діючі знижки та акції - відмінні особливості роботи «Аванто». Приймають лікарі: Хантиль Татьяна Анатольевна, Усенко Виктория Алексеевна
Київ вул. Старонаводницька, 13
м.Печерская 7 1 м.Дворец Украина 31 15 м.Днепр 39 7
Стоматологічна клініка Аванто у Печерську працює на засадах сімейної медицини. Центр пропонує сучасні стоматологічні послуги з використанням ультрасучасного обладнання та якісних матеріалів. «Ivoclar», «Bredent», «Heraeus», «Kulzer», «Renfert», «KaVo», «Saratoga», «Shick» — обладнання, яке застосовується в естетичній стоматології.
  • Лінгвальні невидимі брекети 49 500
Спеціалізована клініка "Profident" надає своїм пацієнтам допомогу при самих різних зубних патологіях. Пріоритети медичного центру — впровадження сучасних методик за адекватну ціну.
  • Лінгвальні невидимі брекети на 1 щелепу от 19 000