Лікування кореневих каналів зуба в Києві (метро Славутич)

Можливо, вас цікавлять лікарі стоматологи біля зуп. метро Славутич
Лікування кореневих каналів зуба «Моя клиника, медицинский центр на Осокорках» 200 грн
Лікування кореневих каналів зуба «Стоматологическая Династия на Осокорках» 445 грн
Лікування кореневих каналів зуба «АДОНИС (ADONIS), стоматология» 630 грн
Лікування кореневих каналів зуба «Дент Арт (DentArt), стоматологическая клиника на Елизаветы Чавдар» 1850 грн
Лікування кореневих каналів зуба «Минт Дентал Клиник (Mint Dental Clinic), стоматологическая клиника» 100 грн
Знайдено 6 клінік

Сб
Самара Галеб - Доктор с большой буквы, настоящий профессионал своего дела и замечательный человек! Хочу от всей души выразить свою благодарность за его золотые руки, максимальную чуткость и внимательность к малейшим мелочам! Я панически боюсь стоматологов. Каждый поход к врачу, до того, как побывала у Галеба сопровождался страхом и паникой. К нему попала, когда была ужасная боль и оттягивать этот визит было некуда.. Я была в восторге от того, что визит к стоматологу может приносить и приятные воспоминания)) На следующей визит шла со спокойствием и уверенностью в том, что я в надёжных руках и всё будет максимально качественно и профессионально! Галеб мастер своего дела!Работает четко, уверенно, добиваясь отличного результата! Проблема с выбором стоматолога решена! Теперь только к Галебу, рекомендую!!)
Алефтина
Хотелось не просто подровнять зубки, а именно прекрасную улыбку. Обратилась сюда и о чудо! Прекрасные специалисты, всё чудесно сделали, теперь сияю!
Профессиональный подход к каждому клиенту ! Спасибо все очень доступно !
Артём
Хорошая клиника рекомендую !!!!
Моя клиника
Київ вул. Княжий Затон, 21 (оф. 2)
м.Осокорки 10 3 м.Славутич 19 5 м.Позняки 20 6
Багатопрофільний медичний центр "Моя клініка" на м. Осокорки допомагає населенню в діагностиці та лікуванні різних захворювань по 14 направленіям.Современний центр медицини "Моя клініка" на м. Осокорки працює із застосуванням якісного діагностичного обладнання MyLab 50. Ведеться індивідуальний підхід до кожного клієнта. Пацієнти отримують знижки, дисконтні картки, дію різноманітні акційні пропозиції.
ADONIS
Київ наб. Дніпровська, 26 Г , Осокорки
м.Осокорки 1 1 м.Славутич 15 5
Стоматологія «Адоніс» — філія мережі медичних центрів, спеціалізується на проведенні всебічного лікування зубів і відновлення жувальних функцій. У клініці працюють стоматологи високої кваліфікації.
Сеть "Стоматологическая Династия"
Київ вул. Княжий Затон, 16 Д , Позняки
м.Осокорки 11 3 м.Славутич 21 4 м.Позняки 23 4
Спеціалізований медичний центр "Стоматологічна Династія" забезпечує якісну стоматологічну допомогу пацієнтам з 2010 року. Лікарі клініки проходили стажування за кордоном.
Київ вул. Дніпровська набережна, 19 , Позняки
м.Осокорки 18 4 м.Славутич 27 5 м.Позняки 31 5
Спеціалізований центр стоматології «Клініка доктора Захаренко» — ефективна стоматологія за доступною ціною. У роботі застосовується тільки сучасне обладнання — мікроскоп Leica M320, який був розроблений спеціально для використання в стоматології. Клініка працює з імпланталогіческой системою компанії Strаumann. З метою діагностики застосовується томограф Gendex.
Київ вул. Ганни Ахматової, 22
м.Славутич 10 м.Осокорки 15 м.Позняки 15
  • Інструментальна обробка 1-го кореневого каналу (ручними файлами) у дітей от 100
  • Лікування 1-го кореневого каналу кальційвмісними пастами у дітей от 150
  • Розпломбування 1-го кореневого каналу от 350
  • Ультразвукова обробка 1-го кореневого каналу от 100
3,7
Київ ул. Єлизавети Чавдар, 7
м.Осокорки м.Позняки м.Славутич
Стоматологічна клініка DentArt на Єлізавети Чавдар — це сучасний центр з надання висококваліфікованих послуг з діагностики, лікування патологій зубів і ясен.