Масаж передміхурової залози в Києві (метро Шулявська)

Можливо, вас цікавлять лікарі андрологи біля зуп. метро Шулявська
Массаж предстательной железы «Клиника Гиппократ» 115 грн
Лікувальний масаж передміхурової залози (1 сеанс) 350 грн
Масаж передміхурової залози 220 грн
Лікувально-діагностичний масаж передміхурової залози (простати) 600 грн
Знайдено 8 клінік

Карина
Была у нескольких врачей сразу, все понравилось. Теперь прохожу здесь лечение. Рекомендую.
Ярик
Даю найкращі рекомендації! Я просто у захваті. Довго шукала такого лікаря, який би мені настільки детально, доступно і професійно все пояснив, та призначив лікування. Я давно рекомендую цього чудового спеціаліста усім знайомим.
Alina
Дуже хороший та грамотний фахівець. Я була у багатьох спеціалістів до Олександри Олександрівни, так що можу відрізнити хорошого лікаря від шарлатана. Ця людина з величезним практичним досвідом у своїй справі. Звертайтеся, не пожалкуєте!
Юрій
Привітна та доброзичлива. Після того як вона закінчила своє пояснення, лікар сама запитала чи немає у мене питань. Що особливо сподобалося, адже це говорить про те що лікар прагне максимально донести інформацію до пацієнта. Рекомендую!
8,3
Київ вул. Н. Василенко, 7
м.Берестейская 17 5 м.Нивки 27 6 м.Шулявская 31 8
Спеціалізований діагностичний медичний центр "Уро-про" спрямовує діяльність на обстеження і виявлення різних захворювань за допомогою високоточного обладнання. Лікарі "Уро-про" працюють за європейськими стандартами, регулярно підвищуючи кваліфікацію, співпрацюють із зарубіжними партнерами. Клієнтам діагностичного центру "Уро-про" доступні послуги:
  • Лікувальний масаж передміхурової залози (1 сеанс) 350
Працює з
Вт: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Сб: 09:00-15:00
Київ бул. Вацлава Гавела, 4
м.Берестейская 22 9 м.Шулявская 30 8
Багатопрофільна клініка «Гіппократ» заснована в 1999 році. Ця приватна установа, стала згодом торговою маркою, однією з перших була акредитована українським Міністерством охорони здоров'я.
  • Масаж передміхурової залози у чоловіків 115
Київ вул. Політехнічна, 25/29
м.Политехнический институт 6 2 м.Шулявская 22 9 м.Лукьяновская 29 8
Медичний центр Віра Надія Любов є першим українським установою, співробітники якої спеціалізуються на наданні допомоги у догляді за важкохворими, престарілими людьми, хворими дітьми, як в домашніх, так і в стаціонарних умовах. Послуги, що надаються центром Віра Надія Любов: цілодобова допомога доглядальниці пацієнтам на дому, яка має досвід роботи в медицині і відповідну освіту; медичні процедури в домашніх умовах; догляд доглядальниці за хворим, які знаходяться в стаціонарі.
  • Масаж передміхурової залози 220
Київ вул. Вадима Гетьмана, 1 А
м.Шулявская 10
  • Лікувальний масаж передміхурової залози 400
6,9
Київ пр-т. Валерія Лобановського, 4Б
м.Вокзальная м.Демеевская м.Шулявская
Гінекологія, репродуктологія, генетика, андрологія, УЗ-діагностика, урологія, фізіотерапія, масаж, реабілітація, хірургія, дерматологія, косметологія, естетика тіла, лабораторні аналізи, денний стаціонар
  • Лікувально-діагностичний масаж передміхурової залози (простати) 600
Добробут
Київ пр-т Комарова, 3, корп. 5
м.Шулявская 46 14 м.Политехнический институт 55 11
Розташований на території Медмістечка «Стаціонар для дорослих» медичної мережі «Добробут» площею 560 кв. м - це 8 затишних одномісних палат, операційне відділення і блок інтенсивної терапії. Заклад забезпечує надання послуг з інструментальної та клінічної діагностики, стаціонарного лікування
Київ вул. Героїв Севастополя, 30
м.Берестейская 41 19 м.Шулявская 43 20
Багатопрофільний медичний центр "Біофармтех" створений в 1996 році на базі Інституту хірургії і трансплантології, спеціалізується в лікуванні хвороб загальної медицини за напрямками кардіології, гінекології, гастроентерології, неврології, урології, андрології.
4,3
Київ вул. Леваневського, 9
м.Шулявская 24 10 м.Политехнический институт 34 9
Багатопрофільний центр медичних послуг "Профімед" займається діагностуванням та лікуванням, а так само профілактичними заходами в області гінекології, урології, косметології, психології, дерматології. Медичний центр "Профімед" залучає фахівців в галузі сучасних метод лікування захворювань. Практикується індивідуальний підхід та конфіденційність.