Масаж передміхурової залози в Києві (метро Дорогожичі)

Можливо, вас цікавлять лікарі андрологи біля зуп. метро Дорогожичі
Масаж передміхурової залози «Институт планирования семьи (IPF)» 150 грн
Масаж передміхурової залози «Клиника аппаратной косметологии - СиАйСи » 350 грн
Масаж передміхурової залози «Здоров`я родини TreeAmed (ТРИ АМЕД), медицинский центр» 470 грн
Масаж передміхурової залози «Евмакс, медицинский центр на Виноградаре» 450 грн
Знайдено 5 клінік

Сб
Таня
Очень довольна врачём, она меня спасла от рака шейки матки, и она же прооперировала. Никогда лишних анализов не сдавала. Обычно назначала все по сути. Благодаря ей, я забеременела, и настроила она на роды очень положительно. Благодаря ей, я родила за 20 минут.
Супер доктор
Наблюдаюсь в клинике у Беловой Ольги Владимировны! Здесь выявили у меня поликистоз яичников, ановуляцию и тромбофилию... Учавствовали в программе ЭКО. 2 подсадки эмбриончиков. И долгожданная беременность!!!! Низкий поклон Ольге Владимировне! Каждый день благодарю за это счастье!
Аліна
Дуже задоволена прийомом. Спеціаліст ретельно зібрав анамнез, уважно вислухав, дуже докладно пояснив суть і методи запропонованої схеми лікування. Приємно лікуватися у таких фахівців. Надалі буду звертатися лише нього!
Київ вул. Платона Майбороди, 8
м.Дорогожичи 24 6 м.Лукьяновская 19 8
Сучасний спеціалізований медичний заклад Інститут планування сім'ї (IPF) займається питаннями репродуктивної медицини, лікуванням жіночого і чоловічого безпліддя, поєднуючи практику і науково-дослідну діяльність.
  • Лікувально-мануальна процедура для передміхурової залози 150
Київ вул. Новокостянтинівська, 15/15
м.Почайна 23 9 м.Тараса Шевченко 23 9 м.Дорогожичи 41 7
Клініка гінекології та репродуктивної медицини «Здоров'я родини» почала свою роботу в 2008 році. Всі процедури в медичному закладі проводяться відповідно до стандартів всесвітньої організації охорони здоров'я. У 2014 році центру була присвоєна I акредитаційна категор
Київ вул. Платона Майбороди, 19 , Лук'янівка
м.Лукьяновская 19 6 м.Дорогожичи 26 7
Кваліфікований фахівець-уролог Савич Сергій Володимирович займається діагностикою та лікуванням урологічних й андрологічних захворювань: аденоми простати, чоловічого безпліддя, еректильної дисфункції, сечокам'яної хвороби, циститу, молочниці, енурезу, уретриту і так далі.
Працює з
Пн: 08:30-14:00 Вт: 08:30-14:00 Ср: 08:30-14:00
Київ Пр. Правди, 41-Е , Виноградар
м.Сырец 48 18 м.Дорогожичи 1 час 05 19 м.Оболонь 1 час 11 15
Медичний центр "Євмакс" на Виноградарі надає послуги сімейної медицини, діагностики, педіатрії, гінекології, урології, кардіології, неврології тощо. Тут працюють досвідчені фахівці з персональним підходом до кожного пацієнта.
4,3
Київ вул. Герцена, 17/25
м.Лукьяновская 16 7 м.Дорогожичи 21 8 м.Тараса Шевченко 41 14
Спеціалізацією «Клініки Апаратної Косметології» СіАйСі є естетична медицина. Центр спеціалізується на проведенні діагностичних, фізіотерапевтичних, гінекологічних процедур. Клініка забезпечена сучасною апаратною базою для виконання всіх процедур (техніка COMPEX, VIDA, Medilab тощо). Персонал гарантує пацієнтам повну анонімність.