Аналіз калу на дисбактеріоз в Києві (метро Шулявська)

Дисбактеріоз (с5015) (5 робочих днів) 930 грн
Бактеріологічне дослідження калу на дисбактеріоз з антибіотикограмою 360 грн
Анализ кала на дисбактериоз «Украинский лечебно-диагностический центр, медицинская лаборатория на Политехнической» 425 грн
Знайдено 6 клінік

Сб Нед Цілодобово
Діана
Зробили всі аналізи у найкращому вигляді, рекомендую!
Дуже професійно, комфортно. Відчувається що працює професіонал, який розуміється на тому про що розповідає. Відповіла на всі питання, ретельно подивилася, обстежила, приділила достатньо часу. Спеціалістом задоволена! Дякую!
Вероніка
Мені сподобалася оперативність у вирішенні питання! З дітьми важко працювати, але лікар має досвід у цій сфері. Було проведено рентген, призначено лікування. Спеціаліст, був уважним і доступно все пояснював. Неодмінно прийдемо ще!
Мені все сподобалося, мене все влаштувало. Хороший спеціаліст, все пояснила, все розповіла. Працює з сучасними інструментами. Надала вичерпну консультацію. У мене питань не залишилося. Я всім задоволена. Буду рекомендувати всім друзям.
Сеть клиник Viva
Акції
Київ вул. Вадима Гетьмана, 1в
м.Шулявская 5 2 м.Политехнический институт 19 4
Клініка Viva (Віва) на м. Шулявська з великим досвідом роботи, яка надає медичне багатопрофільне обслуговування українським і іноземним громадянам. Клініка укомплектована сучасним обладнанням для виконання амбулаторних маніпуляцій і методів лікування різних захворювань.
  • Дисбактеріоз (с5015) (5 робочих днів) 930
Днепролаб
Київ вул. Гарматна, 37 А
м.Шулявская 26 12 м.Политехнический институт 38 7
Діагностичний центр «Дніпролаб» на Гарматній проводить великий обсяг лабораторних досліджень та інструментальної діагностики для пацієнтів будь-якого віку. Це одна з декількох філій національної мережі лабораторій.
  • Бактеріологічне дослідження калу на дисбактеріоз з антибіотикограмою 360
  • Бактеріологічне дослідження калу на дисбактеріоз з антибіотикограмою та чутливістю до бактеріофагів 380
6,7
Київ вул. Політехнічна, 25/29
м.Политехнический институт 3 1 м.Шулявская 18 3 м.Вокзальная 45 12
Український лікувально-діагностичний центр — це медична лабораторія на вулиці Політехнічній, яка надає розширений комплекс послуг. Фахівці приймають пацієнтів у зручний час. Сучасна система аналізу дозволяє досліджувати отриманий матеріал в стислі терміни. При необхідності термінового дослідження, деякі результати можуть бути готовими протягом 1-3-х годин (це питання необхідно уточнювати під час забору крові). Лабораторія намагається оптимізувати всі процеси, а також скоротити часові та фінансові витрати пацієнта.
  • Аналіз калу на дисбактеріоз 425
Київ пр-т Повітрофлотский, 52
м.Вокзальная 38 10 м.Политехнический институт 50 8 м.Шулявская 47 6
Медичний центр "Медіана" - медичний заклад, що спеціалізується на наданні широкого спектру послуг європейського рівня. Використання в роботі сучасного обладнання дозволяє швидко діагностувати патології та призначати ефективне лікування.
3,0
3,0