Визначення реніну в крові в Києві (метро Шулявська)

Ренін активний 850 грн
Знайдено 2 клініки

Сб
Діана
Зробили всі аналізи у найкращому вигляді, рекомендую!
Георгий
Очень внимательный , грамотный доктор С глубокими знаниями своей специальности ! Рекомендую !
Вера И.
Консультации Ирины Валериевны дорогого стоят. Точность, с какой она ставит диагноз, помогла мне избежать хирургического вмешательства. Выявили (на ранней стадии) воспаление молочной железы. Моя благодарность безгранична.
Владлена
Стела Михайловна - из тех врачей, которые не лечат по старому шаблону, а разрабатывают индивидуальные схемы лечения. Насколько эффективно такое лечение, прочувствовала на себе. Это было именно то, что нужно мне. Очень благодарна за результат.
Днепролаб
Київ вул. Гарматна, 37 А
м.Шулявская 26 12 м.Политехнический институт 38 7
Діагностичний центр «Дніпролаб» на Гарматній проводить великий обсяг лабораторних досліджень та інструментальної діагностики для пацієнтів будь-якого віку. Це одна з декількох філій національної мережі лабораторій.
  • Ренін активний 850
  • Альдостерон, ренін, співвідношення 1 080
Спеціалізована клініка «Модерний діабетичний центр» проводить діагностику та лікування дітей і дорослих з ендокринними патологіями. Крім ендокринолога в центрі прийом ведуть фізіотерапевт, офтальмолог, подолог фахівець, що займається проблемами стоп. Клініка розпорядженні власну діагностичною лабораторією та денним стаціонаром.