ПАП тест в Києві (Шевченківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи в Шевченківському районі
ПАП - тест (цитоморфологічне дослідження епітелію з цервікального каналу) 220 грн
Знайдено 6 клінік

Лікар ставив такі питання, про що мене не запитували інші. Провів обстеження, та поставив діагноз. Я ще не знаю чим закінчиться моя історія, але лікарю я довіряю. Спеціаліст та його підхід мені сподобався. Однозначно рекомендую!
Я задоволена. Я бувала у різних лікарів. І ніхто толком не міг дати мені відповідь на мої запитання.. Мене заспокоювали і казали, та все нормалізується. Приходьте через півроку, перевіримо. А цей лікар провів обстеження, та одразу виявив причину.
Найпростіше списати все на проблеми психології, коли проблема в органіці, як це робили інші лікарі. Але Юлія Петрівна одразу змогла розібратися в причині мого захворювання, за що я їй дуже вдячний! Чудовий фахівець, та професіонал своєї справи!
Иришка
Юлія Петрівна- чудовий лікар і людина, професіонал своєї справи. Грамотно провела огляд, призначила лікування, все пояснила доступною мовою. Дуже уважна і доброзичлива! Побільше б таких фахівців! Тепер тільки до Вас! Дякую!
Київ вул. Пимоненка, 10 А
м.Лукьяновская 10
Медичний центр «Медікал Град» в Києві - клініка, яка надає пацієнтам широкий перелік медичних послуг. В установі ведуть прийом ультразвукові діагности, масажисти, урологи, андрологи, терапевти, кардіологи, гінекологи і гастроентерологи. Також можна записатися на консультацію до мамолога, сімейного лікаря, ендокринолога, невролога та ревматолога.
  • ПАП - тест (цитоморфологічне дослідження епітелію з цервікального каналу) 220
  • ПАП - тест на основі рідин цитології 380
Благомед
Київ вул. Еспланадна, 20 (4 поверх, каб. 417)
м.Дворец спорта 1 1 м.Площадь Украинских героев 5 4 м.Крещатик 18 12
Київська клініка "Благомед" є багатопрофільною. Штат працівників клініки складається з досвідчених фахівців, лікарів вищої категорії, кандидатів медичних наук. Пацієнтам виявляються наступні медичні послуги: консультації лікарів: педіатра; гінеколога; уролога; невролога; гастроентеролога; ендокринолога; отоларинголога; ультразвукові дослідження; лікувальний масаж.
Акції
Київ вул. Огуречна, 69 / вул. Івана Виговсього, 3
м.Нивки м.Святошин м.Берестейская
Стоматологічні центри мережі клінік Viva – це повний спектр стоматологічних послуг для дорослих та дітей. Стоматології оснащені новим італійським обладнанням й відповідають всім вимогам та стандартам сучасної медицини – по рівню кваліфікації спеціалістів, спектру послуг та мають стильний сучасний дизайн. Лікарі наших центрів є кваліфікованими фахівцями з більш ніж 10-ти річним досвідом. У центрах застосовують сучасні технології діагностики та лікування зубів, що дозволяє фахівцям виявляти захворювання ще на ранніх стадіях та надавати якісне професійне лікування.
Київ вул. Платона Майбороди, 8
м.Дорогожичи 24 6 м.Лукьяновская 19 8
Сучасний спеціалізований медичний заклад Інститут планування сім'ї (IPF) займається питаннями репродуктивної медицини, лікуванням жіночого і чоловічого безпліддя, поєднуючи практику і науково-дослідну діяльність.
  • Класичний ПАП тест (скринінгове дослідження мазка шийки матки) 390
Клиники сети "Альтернатива"
Київ вул. Драча, 3
м.Лукьяновская 21 5 м.Золотые ворота 21 9
Медичний центр "Альтернатива" на Некрасівській пропонує пацієнтам комплексну діагностику здоров'я, лікування безлічі хронічних захворювань без використання медикаментів. Лікування здійснюється за авторським методом головного спеціаліста клініки Тимченко О.В. Пацієнтів приймають лікарі різних напрямків: алерголог, дерматолог, вертебролог, гастроентеролог, косметолог, дерматолог, невролог, мануальний терапевт, педіатр і т.д.
Київ вул. Дегтярівська, 48
м.Шулявская 17 10 м.Лукьяновская 25 5 м.Дорогожичи 20 8
Гінекологічний центр «Надія» на Дегтярівській спеціалізується на проблемах репродуктивного здоров'я жінок, надає амбулаторне та хірургічне лікування, проводить високоточну діагностику. Серед лікарів центру фахівці високого рівня, які пройшли стажування в кращих клініках.