Сторінка 3. Аналізи в Києві (Шевченківський район)

Знайдено 38 клінік

Ганна
Зверталась до Павла Олександровича з приводу своєї проблеми. Як кажуть лікар від Бога. Оглянув, призначив аналізи, виявив причину моїх проблем та підібрав лікування. Після лікування я забула про свою хворобу. Дуже хороший лікар.
Таня
Сейчас зима и я каталась на лыжах и упала, нужно было сделать срочно рентген, обзвонила много клиник, но только в Шаритель отреагировали сразу и нашли время для меня , рентген сделан на новом оборудовании, врач очень приветливый, цены отличные, не было налички с собой, так у них можно оплатить онлайн. Рекомендую всем
Леонид
Прекрасная лаборатория, обращаюсь во второй раз с большим промежутком времени, но всё такой же отличный сервис. рекомендую
Коля
Приємна у спілкуванні лікар. Ми дуже душевно з нею побесідували, поки вона виконувала свої професійні обов'язки. Детально все пояснивши, вона запитала у мене, чи залишилися ще якісь запитання. Звісно в мене їх не було, лікар надала повну інформацію що мене цікавила. Рекомендую!
Київ вул. Січових Стрільців, 42 (оф. 16)
м.Лукьяновская 14 5 м.Контрактовая площадь 32 16
Діагностичний центр "Шаритель" створений в 2002 році, надає допомогу у всебічному обстеженні, встановленні діагнозу і призначення лікування за різними напрямками.
ЛДЦ НеоЛаб
Київ вул. Ризька, 1 , Сирець
м.Дорогожичи 12 3 м.Сырец 13 4
Лабораторно-діагностичний центр «НеоЛаб» на вул. Ризькій - одне з відділень великої мережі діагностичних лабораторій, спеціалізується на проведенні широкого спектра лабораторних досліджень.
Клиники сети "Альтернатива"
Київ вул. Драча, 3
м.Лукьяновская 21 5 м.Золотые ворота 21 9
Медичний центр "Альтернатива" на Некрасівській пропонує пацієнтам комплексну діагностику здоров'я, лікування безлічі хронічних захворювань без використання медикаментів. Лікування здійснюється за авторським методом головного спеціаліста клініки Тимченко О.В. Пацієнтів приймають лікарі різних напрямків: алерголог, дерматолог, вертебролог, гастроентеролог, косметолог, дерматолог, невролог, мануальний терапевт, педіатр і т.д.
Київ вул. Жилянська, 69/71 , Центр
м.Вокзальная 13 5 м.Олимпийская 19 14
Медичний центр «Серце і судини» - спеціалізована кардіологічна клініка, яка була заснована в лютому 2003 року. Головна сфера діяльності центру - кардіологічні і судинні захворювання. Спеціалісти клініки - кардіологи, кардіореаніматологи, функціональні діагности та спеціалісти УЗ-діагностики. Окрім того, в медичному центрі працюють і лікарі суміжних спеціальностей. Більшість кваліфікованого персоналу має науковий ступінь медицини.
Працює з
Пн: 08:30-15:30 Вт: 08:30-15:30 Ср: 08:30-18:00 Чт: 08:30-15:30 Пт: 08:30-15:30 Сб: 10:00-15:00
Лабораторія Диаген (Diagen) — медичний заклад, що спеціалізується на наданні широкого спектру генетичних досліджень та лабораторних досліджень показників здоров'я.
4,3
Київ вул. Герцена, 17/25
м.Лукьяновская 16 7 м.Дорогожичи 21 8 м.Тараса Шевченко 41 14
Спеціалізацією «Клініки Апаратної Косметології» СіАйСі є естетична медицина. Центр спеціалізується на проведенні діагностичних, фізіотерапевтичних, гінекологічних процедур. Клініка забезпечена сучасною апаратною базою для виконання всіх процедур (техніка COMPEX, VIDA, Medilab тощо). Персонал гарантує пацієнтам повну анонімність.
3,7
МедЛаб на Чорновола – це пункт забору біологічного матеріалу (мокроти, сечі, крові, сперми) з метою подальшого проведення діагностики. Широка мережа лабораторій працює вже понад 20 років на території України, і з кожним роком кількість офісів зростає.
3,7
Київ вул. Д. Щербаківського,68
р.Шевченковский
МедЛаб, мережа лабораторій
3,0
Київ вул. Винниченка, 9-А, корпус 2, 4 пов.
м.Лукьяновская 23 10 м.Театральная 27 11
3,0
Київ пр-т. Перемоги, 22
м.Политехнический институт 5 2
МедЛаб на проспекті Перемоги — пункт забору біологічного матеріалу з метою подальшого проведення лабораторної діагностики. Дослідженню підлягає кров, мокрота, сеча, сперма, урогенітальні виділення, мазки з очей, носових шляхів, зіва, що дозволяє виявити інфекційного збудника, оцінити рівень дисфункції внутрішніх органів, систем, виявити запальний процес в організмі, оцінити гормональний рівень.