Аналізи в Києві ()

Аналізи «Agapit medical center (Агапит Медикал центр)» 120 грн
Знайдено 3 клініки

Сб
Леонид
Марк Владимирович - лучший уролог, которого я знаю. Он неоднократно помогал мне справляться з заболеваниями в области урологии. По больше бы таких квалифицированных специалистов, как Марк Викарчук.
Ольга Олеговна - замечательный специалист: опытный, внимательный, деликатный и чуткий. Успокоит, поддержит добрым словом клиента, что так же немаловажно в лечении. Спасибо огромное!!
Станкевич Юлия Олеговна
Я согласна со всеми вышесказанными словами. Все просто супер. Прекрасная клиника
Добробут
Київ вул. Мишуги, 12
м.Позняки 7 1
Новий підрозділ медустанов мережі «Добробут» під назвою «Поліклініка для дорослих на Лівому березі» відкрилася 7 грудня 2011 року. Заклад має вищу категорію акредитації. За 2 найбільш затребуваними напрямами - терапевтичному і гінекологічному - прийом ведуть кілька кабінетів одночасно. Напрями отоларингології, урології та невропатології мають процедурні кабінети.
3,7
Київ вул. Бориса Гмирі 5А
м.Позняки 4 м.Осокорки 7
Київ вул. Б.Гмирі,6
м.Осокорки 13 5 м.Позняки 13 3
Ми працюємо більше 5-ми років, команда професіоналів наших лікарів надала кваліфіковану допомогу більше 50 000 тис задоволених пацієнтів. Особлива увага приділяється рівню клієнтського сервісу, наші співробітники медичного сервісу знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта, намагаючись оперативно допомогти в записі на прийом, підібрати потрібного лікаря, порекомендувати фахівця.