Гормональні дослідження в Києві (метро Позняки)

Адренокортикотропний гормон (АКТГ, кортикотропін, ACTH) 290 грн
Гормональні дослідження 140 грн
Дослідження гормонів крові 150 грн
Тиреотропний гормон ( ТТГ ) 210 грн
Антимюллерів гормон 500 грн
Паратгормон (ПТГ) 160 грн
Пакет № 181 Ендокринне здоров’я (Тиреотропний гормон (ТТГ), Паратгормон (ПТГ), Глікозильований гемоглобін (HbA1c)) (с1640) (1 робочий день) 1080 грн
Гормональне кольпоцитологічне дослідження (3 препарата) (2р.д) (2211) 360 грн
Знайдено 23 клініки

Муратов Віктор Михайлович
прйом пройшов зрозуміло

Прочитала непогані відгуки і сходила до уролога Кравченка А. В. Що одразу ж не сподобалося- повний ігнор за рецепцією - хто я, що я, чому прийшла- нуль емоцій, простоявши 5 хвилин, я повідомила хто я до кого прийшла і на який час, на що адміністратор махнула головою, не відриваючись від телефона, і опустила голову, спілкуючись далі по телефону. Щодо прийому уролога, то це 5 хв і діагноз готовий, 650 грн за 5 хв - ви серйозно? На сайті, до речі, вказано було 500, ніхто і не збирається виправляти, а це неправдива інформація, що наводить на невеселі думки, що Біо плюс не сильно хвилюється за свою репутацію. Повірте, я маю з чим порівнювати, тому більше звертатися не буду і не пораджу знайомим

Відповідь адміністрації клініки:

Дякуємо Інна за Ваш відгук! Нам дуже прикро, що склалася така ситуація. Лікар Кравченко О.В. оперуючий лікар-уролог, кандидат медичних наук, досвід роботи спеціаліста більше 20-ти років. Лікар завжди запитує пацієнта чи є питання, чи все зрозуміло. Досвід лікаря дає змогу проводити консультацію швидко, але максимально корисно для пацієнта. У всіх пацієнтів різні проблеми, кожному потрібен різний час на вирішення своїх питань. Щодо адміністратора, приносимо свої вибачення, проведена бесіда та винесена догана.

Лікар від Бога! Компетентна, розумна, вихована, приємна в спілкуванні жінка. Професіонал своєї справи, яка не припише нічого лишнього, все порадить по ділу. До того ж, огляд проходить зовсім безболісно (що для мене є не менш важливим), Тетяна Володимирівна дуже акуратно все робить. Молодчинка, нарешті знайшла «свого» гінеколога
Очень хороший доктор! Хочу сказать спасибо, чтт в буквальном смысле слова, из того мира вытянула, после неверного диагноза другого врача. Спасибо, Татьяна Васильевна, удачи вам и побольше хороших клиентов!
Био Плюс
8,3
Київ пр-т Миколи Бажана, 30
м.Харьковская 11 7 м.Позняки 12 2
Багатопрофільний медичний центр "Біо Плюс" спеціалізується на проведенні різного роду діагностичних методів обстеження пацієнта з подальшою консультацією лікаря. Прийом ведуть педіатр, терапевт, сімейний лікар, кардіолог, ЛОР, дерматовенеролог, невропатолог, гематолог, ревматолог, хірург, імунолог-алерголог та ін.
  • Гормональні дослідження от 140
Сеть клиник Viva
Акції
Київ ш. Харківське, 49 А , Дарниця
м.Харьковская 36 8 м.Позняки 46 9 м.Вырлица 41 10
Клініка Viva на Харківському шосе — це багатопрофільний медичний центр для дорослих і дітей, який надає всі види медичних послуг, включаючи амбулаторні обстеження, планові прийоми пацієнтів з різних напрямків з проведенням фізіотерапевтичних методів лікування.
  • Пакет №296 Раціональний скринінг гепатитів та ендокринної патології (Тиреотропний гормон (ТТГ); Паратгормон (ПТГ); Вірус гепатиту B (HBV), HBcorAg, антитіла сумарні; Глікований гемоглобін (HbA1c); Вірус гепатиту C (HCV), антитіла сумарні) (с1744) (1 робоч 1 460
  • Визначення експресії рецепторів стероїдних гормонів ендометрію (Er, Pr) (д G30) (5 робочих днів) 2 600
  • Пакет № 181 Ендокринне здоров’я (Тиреотропний гормон (ТТГ), Паратгормон (ПТГ), Глікозильований гемоглобін (HbA1c)) (с1640) (1 робочий день) 1 080
  • Пакет №180 Скринінг щитоподібної залози розширений + звіт з описом лабораторних показників (Трийодтиронин загальний (T3 загальний); Тироксин загальний (T4 загальний); Тиреотропний гормон (ТТГ); Пероксидаза щитоподібної залози, антитіла (ATПO); Тиреоглобул 2 090
  • Пакет №274 Моніторинг раку щитоподібної залози (Тиреотропний гормон (ТТГ); Тиреоглобулін, антитіла (АТТГ); Тиреоглобулін (ТГ); Тироксин вільний (T4 вільний)) (с1703) (1 робочий день) 1 040
Київ пр-т Бажана, 16 (офіс 1)
м.Осокорки 14 1 м.Позняки 8 4
Медичний центр «Вемар» - це спеціалізована клініка, яка займається проблемами в гінекологічній і урологічній сфері медицини. Заклад заснований влітку 1998 року серед перших в приватній медицині. У медичному центрі працюють лікарі таких напрямків: акушери-гінекологи, урологи, андрологи та сексологи.
  • Дослідження гормонів крові 150
Днепролаб
Київ пр-т Бажана, 12
м.Осокорки 10 1 м.Позняки 11 5
У відділенні за адресою проспект Бажана, 12 проводяться всі види ультразвукових досліджень, приймаються всі види лабораторних досліджень крові, гінекологічних та урологічних мазків, аналізи калу і сечі.
  • Паратгормон (ПТГ, PTH) 200
  • Гормональне дзеркало (1 препарат, мазок на склі) 120
  • Оцінка стану I фази місячного циклу (Тестостерон вільний, Тестостерон загальний, Дегідроепіандростерон, 17-альфа-оксипрогестерон, Андростендіон, Секс-зв'язуючий глобулін, Антимюллерів гормон, Фолікулостимулюючий гормон, Лютеїнізуючий гормон ) 1 670
  • Оцінка стану II фази місячного циклу (Пролактин (ПРЛ, PRL), Тиреотропний гормон (ТТГ, TSH), Естрадіол (Естр., Е2), Прогестерон (ПРГ, Prog) 615
  • Здоров'я школяра (ЗАК, ЗАС, Глюкоза, 25-ОН вітамін D, K, Na, Ca+, Cl, Тиреотропний гормон (ТТГ, TSH), Антитіла Ig (G+M+А) до антигенів лямблій (Giardia liamblia), Антитіла IgG до антигенів аскарид) 1 300
Cеть "Новая диагностика"
Київ вул. Княжий Затон, 5
м.Позняки 13 6 м.Осокорки 18 4
Виконати широкий спектр лабораторних досліджень в Києві зручно в лабораторії "Нова діагностика" на станції метро Позняки.
  • Паратгормон (ПТГ) 160
  • Трийодтиронин загальний (ТЗ заг) 120
  • Трийодтиронин вільний (ТЗ віл) 120
Київ вул. Ревуцького, 44а
м.Харьковская 4 1 м.Позняки 18 3
Міжнародна медична клініка "Нью-лайф" є багатопрофільною. Фахівці клініки проводять лікування різних захворювань в області гінекології, стоматології, психіатрії, дерматології. Клініка оснащена сучасною апаратурою (SonoScape, Olympus, Юкард і т.д.). Використовуються унікальні методики лікування деяких поширених патологій.
Працює з
Пн: 08:00-20:00 Вт: 08:00-20:00 Ср: 08:00-20:00 Чт: 08:00-20:00 Пт: 08:00-16:00
Київ вул. Олени Пчілки, 4
м.Позняки 27 8 м.Харьковская 34 8
Багатопрофільний діагностичний центр «ВІП ТЕСТ» спеціалізується на діагностиці і лікуванні інфекційних та запальних процесів. За роки свого існування він значно удосконалив свою діагностичну базу.