Сторінка 3. Клініки анестезіології в Києві (метро Позняки)

Знайдено 38 клінік

Сб
Виктор
Постоянно пользуюсь услугами этой стоматологической клиники. Отличное качество работы по вполне адекватной цене, что лично меня полностью устраивает. В клинике делают, кажется, всё, до чего додумалась современная стоматология, и делают довольно хорошо.
Київ вул. Олени Пчілки 5
м.Позняки 19 6 м.Харьковская 20 10
Спеціалізований центр стоматології «Марідент» — це багатопрофільна стоматологічна клініка, в якій надаються такі послуги, як лікування карієсу і каналів, імплантація і протезування, естетична стоматологія, лікування ясен.
  • Анестезія 200
Київ просп. Петра Григоренка, 22/20
м.Позняки м.Осокорки м.Харьковская
Тут є все, що потрібно для вашого здоров’я
  • Постановка епідурального катетера 1 200
  • Анестезія аплікаційна 240
  • Анестезія пролонгована 100
  • Анестезія провідникова 1 500
  • Анестезія інфільтраційна 450
Київ вул. Михайла Гришка 1 , Позняки
м.Позняки 7 3 м.Осокорки 14 6
Оксфорд медікал (Oxford Medical) — це медичний центр в Києві на Гришка. Лікувально-діагностичний центр відноситься до міжнародної мережі клінік. Ключова його особливість — надання комплексних послуг з інструментальної діагностики організму з використанням сучасного технічного оснащення. Багатопрофільний центр має власну лабораторію, в якій можна проводити розширений пакет досліджень.
  • Спинно-мозкова анестезія (без вартості медикаментів) 2 000
  • Епідуральна анестезія (без вартості медикаментів) 1 400
  • Анестезія в амбулаторних умовах до 60 хв. (без вартості медикаментів), для хворих з ASA - III 2 730
  • Ендотрахіальний наркоз до 120 хв (без вартості медикаментів), для хворих з ASA - III 5 200
  • Ендотрахіальний наркоз до 120-240 хв. (без вартості медикаментів), для хворих з ASA - III 7 150
Cеть клиник "Визиум"
6,4
Київ вул. Анни Ахматової, 31
м.Позняки 17 6 м.Осокорки 25 7
Сучасна клініка відновлення зору "Візіум" на Позняках відноситься до мережі офтальмологічних клінік, займається лікуванням і діагностикою органів зору у дітей і дорослих. У клініці працюють офтальмологи, офтальмохірурги, лікарі-ретинолога, що мають вищу і другу кваліфікаційну категорію, кандидати наук в галузі медицини.
  • Анестезіологічний супровід пацієнта (під час виконання лазерних процедур) 350
Моя клиника
6,2
Київ вул. Олександра Мишуги, 3 В , Позняки
м.Позняки 4 3 м.Харьковская 14 6
Сімейний медичний центр широкого профілю "Моя клініка" на м. Позняки надає всі види лікувально-діагностичних послуг з багатьох напрямків медицини. У штаті клініки лікарі вищої кваліфікації, кандидати медичних наук.
6,1
Київ вул. Здолбунівська, 13 , Позняки
м.Позняки 33 5 м.Осокорки 42 7
Стоматологічна клініка "Нано клінік" спеціалізується на малоінвазивному лікуванні зубів за допомогою новітніх технологій. Клініка пропонує весь спектр стоматологічного лікування при мінімальному травматичному втручанні. Лікарі клініки досконало володіють сучасними методами, використовують у роботі матеріали високої якості. Приймають лікарі: Левченко Максим, Петленко Оксана
Київ вул. Б.Гмирі,6
м.Осокорки 13 5 м.Позняки 13 3
Ми працюємо більше 5-ми років, команда професіоналів наших лікарів надала кваліфіковану допомогу більше 50 000 тис задоволених пацієнтів. Особлива увага приділяється рівню клієнтського сервісу, наші співробітники медичного сервісу знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта, намагаючись оперативно допомогти в записі на прийом, підібрати потрібного лікаря, порекомендувати фахівця.
Київ вул. Ревуцького, 44а
м.Харьковская 4 1 м.Позняки 18 3
Міжнародна медична клініка "Нью-лайф" є багатопрофільною. Фахівці клініки проводять лікування різних захворювань в області гінекології, стоматології, психіатрії, дерматології. Клініка оснащена сучасною апаратурою (SonoScape, Olympus, Юкард і т.д.). Використовуються унікальні методики лікування деяких поширених патологій.
Працює з
Пн: 08:00-20:00 Вт: 08:00-20:00 Ср: 08:00-20:00 Чт: 08:00-20:00 Пт: 08:00-16:00
Моя клиника
Київ вул. Княжий Затон, 21 (оф. 2)
м.Осокорки 10 3 м.Славутич 19 5 м.Позняки 20 6
Багатопрофільний медичний центр "Моя клініка" на м. Осокорки допомагає населенню в діагностиці та лікуванні різних захворювань по 14 направленіям.Современний центр медицини "Моя клініка" на м. Осокорки працює із застосуванням якісного діагностичного обладнання MyLab 50. Ведеться індивідуальний підхід до кожного клієнта. Пацієнти отримують знижки, дисконтні картки, дію різноманітні акційні пропозиції.
Cеть клиник "Визиум"
Київ вул. Ревуцкого, 32
м.Харьковская 11 1 м.Позняки 22 7 м.Черниговская 13
Діагностичний центр "Візіум" спеціалізується на виявленні та терапії різних патологій зорового апарату. Пацієнтам надаються наступні послуги: диспансерне спостереження; комплексна діагностика очних захворювань; рефракційна терапія рогівки; консультації фахівців: офтальмолога; ретинолога; підбір оптики.