Кабінет ЛФК в Києві (метро Політехнічний інститут)

Можливо, вас цікавлять лікарі лікарі лфк біля зуп. метро Політехнічний інститут
Індивідуальне заняття ЛФК 400 грн
Знайдено 3 клініки

Сб
Карина
Никак не могла избавиться от целлюлита, комплексы были страшные, что только не делала, весь интернет переискала, к врачу идти не хотела, и зря!!! Я народными средствами потратила денег больше, чем тут за курс заплатила, но при этом тут сразу результат виден был и сейчас тело шикарно выглядит!!
Дуже професійно, комфортно. Відчувається що працює професіонал, який розуміється на тому про що розповідає. Відповіла на всі питання, ретельно подивилася, обстежила, приділила достатньо часу. Спеціалістом задоволена! Дякую!
Вероніка
Мені сподобалася оперативність у вирішенні питання! З дітьми важко працювати, але лікар має досвід у цій сфері. Було проведено рентген, призначено лікування. Спеціаліст, був уважним і доступно все пояснював. Неодмінно прийдемо ще!
Мені все сподобалося, мене все влаштувало. Хороший спеціаліст, все пояснила, все розповіла. Працює з сучасними інструментами. Надала вичерпну консультацію. У мене питань не залишилося. Я всім задоволена. Буду рекомендувати всім друзям.
Сеть клиник Viva
Акції
Київ вул. Вадима Гетьмана, 1в
м.Шулявская 5 2 м.Политехнический институт 19 4
Клініка Viva (Віва) на м. Шулявська з великим досвідом роботи, яка надає медичне багатопрофільне обслуговування українським і іноземним громадянам. Клініка укомплектована сучасним обладнанням для виконання амбулаторних маніпуляцій і методів лікування різних захворювань.
Спеціалісти медичного центру «KinesisLife» проводять лікування різних захворювань безопераційним методом (за допомогою кінезіотерапії). Пацієнтам надаються послуги наступних видів: усунення целюліту, позбавлення зайвої ваги, виправлення викривлення хребта, лікування артриту, болю в спині, артрозу, патологічної чутливості кінцівок. Також проводиться корекція фігури і реабілітація після операцій.
  • Індивідуальне заняття ЛФК 400
Центр мануальної терапії "Мануал-Плюс" спеціалізується на мануальній терапії, остеопатії, вертебрології, різних видах масажу, гомеопатії, рефлексотерапії Су Джок, а також гірудотерапії. У центрі проводиться ефективне лікування і діагностика хвороб хребта і суглобів.