Сторінка 6. Клініки в Києві (Подільський район)

Знайдено 100 клінік

Сб Нед Цілодобово
Евген
Лікар дуже допоміг справитися з головною фобією життя. Тепер набагато легше комунікувати з людьми.
Эся
Після попереднього сеансу відчуваю себе значно краще: пройшла тривога, налагодився сон, почав покращуватися настрій, став активніший, на роботі значно продуктивніший. Після консультації завжди виходжу з легким серцем. Вдячний !!!
Настя
Лікар виявився конструктивним, знаючим та орієнтованим в сучасній психології і психіатрії. Проблема попередньо визначена, мені зрозуміло і дохідливо пояснили причини та механізми її виникнення. Тепер я набагато чіткіше і ясніше розумію суть моєї проблеми. Дякую!
Sweet
Цей лікар допомагає вирішити складні життєві проблеми. Одного разу мені довелося потрапити до неї на прийом. Лікар побесідувала зі мною, зрозуміла всю суть моєї проблеми. Зарадила слушними порадами, та призначила препарат для полегшення моїх переживань. Щиро вдячна їй!
Київ вул. Нижньоюрківська, 4
м.Тараса Шевченко 11 4
Медичний центр «МЕДКЛАССІК» — це установа, в якій лікарі вищої категорії проводять лікувальну терапію для позбавлення пацієнтів від наркозалежності та психічних розладів. Фахівці клініки використовують у своїй практиці як традиційні, так і сучасні методики лікування.
Київ вул. Михайлівська, 22 А , Поділ
м.Контрактовая площадь 7 м.Тараса Шевченко 12
Центр розвитку особистості Сергія Устименко "Ефект" надає професійну психологічну підтримку в кризових ситуаціях, при виникненні сімейних або особистісних конфліктів, допомагає пацієнтам, які мають фобії, страхи, нав'язливі стани або знаходяться в стані депресії.
Київ вул. Сергія Данченка, 32 Б , Куренівка
м.Почайна 68 15 м.Оболонь 68 12 м.Сырец 42 14
Доктор Хоум (Doctor Home) - центр здоров'я для всієї родини. Кожен пацієнт може отримати висококваліфіковану медичну допомогу вдома, в клініці або онлайн. Doctor Home надає послуги для всієї родини - як для дітей в перший рік життя, так і для осіб поважного віку.
Клініка генетики репродукції "Вікторія" створена в 2007 році, займається лікуванням безпліддя, працює в області репродуктивних технологій. Фахівці центру ведуть активну науково-практичну діяльність, мають високий рівень професійної підготовки.
Київ вул. Сергія Данченка, 5 , Куренівка
м.Сырец 46 12 м.Дорогожичи 60 15
VitaLine - клініка для тих, хто дбає про себе. У клініці надаються послуги УЗ-діагностики, а також проводиться прийом лікарів таких спеціальностей: гінекологія, терапія, дерматологія, косметологія, майстра лазерної епіляції та естетики тіла. Наше кредо- краса через здоров’я!
Працює з
Вт: 10:00-19:00 Ср: 10:00-19:00 Пт: 10:00-19:00 Сб: 10:00-16:00
Київ вул. Хорива, 23 В , Поділ
м.Контрактовая площадь 1 1 м.Лукьяновская 35 16
Багатопрофільна клініка "EuReCa" (Еврика) спеціалізується в області інтенсивної терапії, включаючи підтримку або заміщення функцій життєво важливих органів пацієнтів, і нефрології, включаючи лікування гемодіалізом. Клініка існує з 2016 року, об'єднує команду однодумців з багатим практичним досвідом і навичками.
Київ вул. Туровська, 18/20 (пов. 4, оф. 57)
м.Контрактовая площадь 15 6 м.Тараса Шевченко 7 3
Спеціалізований медичний заклад "Приватний кабінет психолога Морочковской С. В." займається терапією при різних психічних розладах людини.
Київ вул. Волоська, 50/38 (вхід з боку вул. Введенській)
м.Контрактовая площадь 7 3 м.Тараса Шевченко 10 5
Багатопрофільна клініка "Моя сім'я" спеціалізується на проблемах гінекології та урології, виконує діагностику та лікування різних захворювань за 17 основними напрямками. У штаті клініки є гінеколог, уролог, ендокринолог, психіатр-психотерапевт, невропатолог, кардіолог, гастроентеролог, дерматолог, педіатр, ортопед-травматолог, дитячий психоневролог, масажист. Це досвідчені фахівці, деякі мають науковий ступінь.
Спеціалізований медичний центр "Твій стоматолог" надає діагностичні та лікувальні заходи при проблемах з зубами. У роботі застосовується обладнання та матеріали тільки зарубіжного виробництва.
Київ вул. Іллінська 3/7
м.Контрактовая площадь 9 5
Представництво мережі діагностичних центрів «MediVIP» на Подолі по вулиці Іллінській є спеціалізованою установою. Діагностична клініка «MediVIP» устаткована новітньою апаратурою - магнітно-японськими резонансними томографами нового покоління Excelart Vantage і «APERTO». Можливе використання МР-систем відкритого і закритого типів, що дає можливість безболісно пройти обстеження пацієнтам, що страждають на клаустрофобію або дітям, які потребують присутності батьків.