Клініки неонатології в Києві (Подільський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі неонатологи в Подільскому районі
Консультація і лікування педіатра-неонатолога 480 грн
Знайдено 2 клініки

На Данченко новий терапевт Корнієнко Світлана Станіславівна,дуже сподобалася,рекомендую!!!!
Тимофей
Хорошая клиника, к врачу можно попасть даже в выходные, сотрудничают с Дилой, удобно на месте можно здать анализы, не нужно искать еще и хорошую лабораторию!
Александр
Мне повезло - нашёл хорошего терапевта на Данченко 1. Случайно! Подписал декларацию в частной клинике у нас в ЖК. О враче вообще ничего не знали. Меня подкупил небезразличный подход к своей работе. Ходим к Емченко Б.В.Доктор-энциклопедия, знает в медицине все!
Василий
Родился синок, первенец, и поначалу было очень много вопросов. Обратились с женой в медицинский центр «Your Baby», и записались на услугу патронаж здорового ребенка. Качественная консультация, полезные советы, доступные цены.
Київ вул. Сергія Данченка, 1 , Віноградар
м.Сырец 44 16
Пульс — це медичний центр на Данченка. Сучасна клініка розміщується в житлових кварталах міста. Такий формат отримав назву «поруч з будинком». Вдале розташування полегшує транспортування і зберігає час. На території медичного центру обладнано сучасний діагностичний кабінет. Він наповнений оновленої апаратурою, що є гарантом швидкого і якісного проходження інструментальної, і лабораторної діагностики.
  • Консультація і лікування педіатра-неонатолога 480
Your Baby
Київ вул. Верхній Вал, 18 (1 поверх)
м.Контрактовая площадь 4 4
Дитячий медичний центр "Ваш дитина" (Your Baby) на Подолі — установа, що спеціалізується на наданні лікувально-консультативної медичної допомоги дітям. В установі ведуть прийом неонатологи, педіатри, гінекологи й імунологи.