Пластика вуздечки крайньої плоті в Києві (метро Площа Українських героїв)

Можливо, вас цікавлять лікарі андрологи біля зуп. метро Площа Українських героїв
Пластика вуздечки крайньої плоті «Диагностический центр ОМЕГА-КИЕВ» 4000 грн
Знайдена 1 клініка

Нина
По причине самолечения мой цистит перетек в острый пиелонефрит. Обратилась к Андрею Николаевичу Каплуну. Он назначил эффективное лечение. Через несколько дней мне уже было на много лучше, вскоре я и вовсе поправилась. Андрей Каплун - опытный уролог.
Совсем неожиданно у меня началась почечная колика. Я об этой проблеме даже не подозревала. К Каплуну Андрею попала случайно. Он помог мне справиться с мочекаменной болезнью, дал несколько ценных советов. Огромное спасибо.
Данилец Ангелина Владимировна
Узи провели тщательно и аккуратно. Дали подробные объяснения, рассказали за этапы развития моего малыша, появления которого я с нетерпением жду
Київ вул. Володимирська, 81-а
м.Площадь Украинских героев 10 5
Центр гінекології та урології «ОМЕГА-КИЇВ» спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань репродуктивної системи чоловіків та жінок.
  • Пластика вуздечки 4 000

Пластика вуздечки крайньої плоті в лікарнях в інших районах Києва

8,5
Київ пр-т Миру, 19/18
м.Дарница 22 7 м.Левобережная 18 7
Приватна клініка "Медична Допомога" — це багатопрофільний медичний заклад, в якому послуги надають кваліфіковані фахівці. Багато лікарів приватної клініки "Медична Допомога" — діючі члени профільних національних асоціацій.
  • Кругове висічення крайньої плоті (циркумцизіо, без вартості анестезії) 750
  • Хірургічне висічення короткої вуздечки статевого органу 3 680
Київ вул. Урлівська, 40
м.Осокорки 26 9 м.Позняки 27 8
  • Висічення короткої вуздечки статевого члена (без вартості анестезії) 3 000
  • пластика вуздечки 2 500
Київ вул. Володимира Винниченка, 14
м.Лукьяновская 19 5 м.Контрактовая площадь 34 15
Медична клініка «Дерматовенерологія» - це багатопрофільний медичний центр, в якому надається широкий спектр послуг. У медичному закладі працюють фахівці з десятьох медичних дисциплін: акушери-гінекологи, урологи, проктологи, дерматовенерологи, невропатологи, гастроентерологи, терапевти, кардіологи, ендокринологи, спеціалісти з функціональної та ультразвукової діагностики.
  • Висічення вуздечки 1 800
Сеть Агапит