Пластика вуздечки крайньої плоті в Києві (метро Арсенальна)

Можливо, вас цікавлять лікарі андрологи біля зуп. метро Арсенальна
Пластика вуздечки крайньої плоті «Амеда (Ameda), семейная клиника на Цитадельной» 4250 грн
4,0
Знайдена 1 клініка

Марічка
Лікар була дуже уважна до дитини. Все зробила, дала мені рецепт на ліки, вони дуже допомогли. Я залишилася дуже задоволена і професійними якостями, і особистісними. Приділили достатньо уваги, надали кваліфіковану допомогу. Я всім задоволена.
Alex
Отримали детальну консультацію. Нашу дитину добре оглянули, все прокоментували та відповіли на всі наші запитання. Ми дуже задоволені прийомом. Спасибі величезне цьому чудовому спеціалісту. Будемо звертатися лише до неї! Дякую!
Лікар просто супер! Я уже не вперше у нього на прийомі, і ходжу тільки до нього, адже знаю що він кваліфікований спеціаліст, який зажди допоможе. Побільше б таких лікарів, жити було б легше! Його рекомендації завжди діють. Спасибі Вам!
Зорян
Лікар уважний! Все толково та дохідливо розповідає. Одразу помітно що хоче зрозуміти всю суть проблеми, та допомогти, а не просто відсидіти свій робочий час. Все докладно пояснив, та відповів на поставлені запитання. Фахівця рекомендую!
Cеть клиник "Амеда"
4,0
Київ вул. Цитадельна, 7
м.Печерская 15 11 м.Арсенальная 22 7
Багатопрофільний медичний центр "Амедіа" на вул. Цитадельній відноситься до мережі медустанов міста, надає повний комплекс лікувально-діагностичних послуг і профілактики різних захворювань.

Пластика вуздечки крайньої плоті в лікарнях в інших районах Києва

8,3
Київ пр-т Миру, 19/18
м.Дарница 22 7 м.Левобережная 18 7
Приватна клініка "Медична Допомога" — це багатопрофільний медичний заклад, в якому послуги надають кваліфіковані фахівці. Багато лікарів приватної клініки "Медична Допомога" — діючі члени профільних національних асоціацій.
  • Кругове висічення крайньої плоті (циркумцизіо, без вартості анестезії) 750
  • Хірургічне висічення короткої вуздечки статевого органу 3 680
Київ вул. Урлівська, 40
м.Осокорки 26 9 м.Позняки 27 8
  • Висічення короткої вуздечки статевого члена (без вартості анестезії) 3 000
  • пластика вуздечки 2 500
Київ вул. Володимира Винниченка, 14
м.Лукьяновская 19 5 м.Контрактовая площадь 34 15
Медична клініка «Дерматовенерологія» - це багатопрофільний медичний центр, в якому надається широкий спектр послуг. У медичному закладі працюють фахівці з десятьох медичних дисциплін: акушери-гінекологи, урологи, проктологи, дерматовенерологи, невропатологи, гастроентерологи, терапевти, кардіологи, ендокринологи, спеціалісти з функціональної та ультразвукової діагностики.
  • Висічення вуздечки 1 800
Сеть Агапит