Лімфодренажний масаж обличчя в Києві (Печерський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі флебологи в Печерському районі
Лімфодренажний масаж обличчя «LaserOne (ЛазерВан), центр лазерной медицины» 800 грн
Лімфодренажний масаж обличчя «Авен Про, специализированный медицинский центр» 200 грн
Лімфодренажний масаж обличчя «MassMaster, массажный кабинет» 200 грн
Лімфодренажний масаж обличчя «УСтудио (UStudio), студия здоровья и красоты» 450 грн
Лімфодренажний масаж обличчя «Мультимед, медицинский центр в Киеве» 400 грн
Знайдено 6 клінік

Лана
Чудовий, турботливий, уважний лікар. Дякуємо! Це не перший мій візит, але з кожним разом враження тільки краще! Все грамотно пояснює, на будь-які питання відповідає, призначення адекватні і нічого зайвого. Безперечно рекомендую!
Владислав
Хочу висловити подяку за професіоналізм, увагу і чуйність лікаря. Люди як правило цінують таких фахівців. Очі-дивовижний і складний пристрій нашого організму. Але лікар швидко визначила проблему і призначила лікування. Дякую!
Юлія
Я звернулася до офтальмолога Мені порадили Федотову Світлана Геннадіївну я дуже рада що до неї попала , хороше ставлення, приємна людина і спіціаліст свого діла мені було з нею комфортно спілкуватися Дякую дуже допомогла І в загалі в самій клініка приємно знаходитися
Сергей Алексеевич, избавил от мешков вокруг глаз! Вернул молодость и уверенность в себе! Рекомендую! Результатом очень довольна! Любуюсь собой каждый день. Спасибо доктору!
Київ вул. Московська, 46/2
м.Печерская 9 6 м.Кловская 16 7 м.Арсенальная 21 7
Центр лазерної медицини LaserOne (ЛазерВан) спеціалізується на відновленні здоров'я, молодості і привабливості за допомогою лазерних технологій. Обладнання в центрі: лазерний апарат SYNCHRO REPLA: Y, олександритовий лазер, потужний неодимовий лазер, лазерні апарати SmartXide DOT і SmartLipo.
  • Лімфодренажний ручний масаж обличчя 800
Сеть клиник "Медиком"
5,2
Київ вул. Василя Тютюнника, 37/1
м.Дворец Украина 6 2 м.Печерская 16 6 м.Зверинецкая 21 10
Поліклініка «Медіком» розташоване в житловому комплексі «Престиж Хол» на вулиці Анрі Барбюса. Високий професіоналізм персоналу, що пройшов суворий конкурсний відбір, дозволяє бути впевненими в якості та результативності лікування. Багатопрофільна клініка працює за такими напрямками: Консультації педіатрів, терапевтів, вузькопрофільних фахівців; Діагностичні послуги; Вакцинації в будь-якому віці (від планових - новонародженим до сезонних або строкових - перед виїздом в екзотичну країну); Обслуговування викликів додому - як екстреного, так і чергового характеру.
Київ вул. Еспланадна, 32 В
м.Дворец спорта 3 1 м.Олимпийская 9 7
Центр здоров'я і краси "У Студія" спеціалізується в області косметології, відновлення загального здоров'я.
Київ вул. Підвисоцького, 19
м.Зверинецкая 11 6 м.Лыбедская 31 13
Спеціалізований медичний центр "Авен Про" - заклад, в якому виявляються діагностичні та лікувальні послуги різного профілю, а також надається сприяння для консультації або лікування за кордоном, якщо в цьому виникає необхідність. Фахівці клініки мають багаторічний досвід лікарської практики. Основна спрямованість клініки - пластична хірургія.
4,3
Київ вул. Предславинська, 11, (6 поверх)
м.Олимпийская 11 12 м.Печерская 23 10
Спеціалізоване установа "MassMaster" - це масажний кабінет, в якому пацієнтам проводяться всі види лікувального і розслабляючого масажу. Масажист-реабілітолог володіє кількома техніками масажу.
3,7
Київ вул. Драгомирова 2а
м.Зверинецкая
MuitiMed — це першокласна клініка естетичної медицини в Україні. Наша мета – краса і здоров'я кожного пацієнта. Anti-age методики та міжнародні протоколи лікування! Супер сучасне та унікальне обладнання.