Лазерна коагуляція вен в Києві (Печерський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі флебологи в Печерському районі
Лазерна коагуляція вен «АнгиоЛайф, сосудистый центр в Киеве» 29800 грн
Знайдено 2 клініки

Орест із Ірпеня
Як пацієнт, я був дуже задоволений результатами мого лікування варикозу в АнгіоЛайф в Києві. Лікар Суздаленко Олександр використовував метод лазерного лікування, який був дуже ефективним і безболісним. Після процедури я швидко повернувся до своїх звичайних занять без необхідності в госпіталізації або тривалої реабілітації. Крім того, процедура була досить короткою, що дозволило мені витратити менше часу на її проведення. Я дуже задоволений результатами і рекомендую лікаря Суздаленко і цей метод лікування всім, хто має проблеми з варикозом.
Сергій
Хочу от всей души поблагодарить команду сосудистых хирургов клиники АнгиоЛайф Киев. Высококвалифицированный персонал, приятная обстановка. Отдельная благодарность Волошину Александру Николаевичу и Суздаленко Александру Викторовичу, профессионал своего дела, врачи от бога. Провели обследование и назначали все необходимые анализы перед операцией. Делал в конце декабря 2022 года, на левую ногу , выбрал ЭВЛК - удаление вен лазером. Очень переживал, но оказалось зря. Операция прошла быстро и безболезненно, от вен и следов нет. Послеоперационный период прошёл под наблюдением специалистов успешно и без дискомфорта. Спасибо вам большое за ваш труд, атмосферу добра и дружелюбия. Рекомендую АнгиоЛайф в Киеве на Печерске!!!❤️
Маша
Очень понравился персональный подход врача, всё супер, рекомендую
Надія
Була на профілактичній консультації. Лікар ввічливий, приємний. Вислухав, уважно провів огляд, все роз'яснив, надав рекомендації. Професіонал своєї справи. Всім рекомендую!
Київ вул. Михайла Драгомирова, 14 А
р.Печерский
Судинний центр АнгіоЛайф є лідером серед медичних клінік України за кількістю проведених ендовенозних процедур при варикозній хворобі, а саме ЕВЛК (лазерне лікування варикозу), РХО (видалення вен радіохвилями), лікування вен БІОКЛЕЄМ, а також склеротерапії. Усі види лікування проводяться за стандартами Європейських клінік, БЕЗ ОПЕРАЦІЇ та БЕЗ НАРКОЗУ, БЕЗ РОЗРІЗІВ та БЕЗ КРОВІ за ОДИН ДЕНЬ. АнгіоЛайф - єдиний медичний центр у Києві та Запоріжжі, де дають довічну гарантію на проліковану вену. Тільки в нашому центрі проводяться унікальні процедури відновлення клапанного апарату підшкірних вен - черезшкірна вальвулопластика.
Київ вул. Госпітальна, 18 (Національний військово-медичний клінічний центр «ГВКГ», клініка судинної хірургії)
м.Печерская 8 3 м.Кловская 15 8
Хірург, флеболог Борис Коваль проводить прийом пацієнтів, які страждають від варикозної хвороби нижніх кінцівок, посттромботичної хвороби, гострого венозного тромбозу, тромбофлебіту, флебіту, судинних зірочок і інших захворювань. Пацієнтів консультує лікар другої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук.