Клініки нефрології в Києві (метро Осокорки)

Можливо, вас цікавлять лікарі нефрологи біля зуп. метро Осокорки
Лапаратомічне видалення пухлини 80000 грн
Знайдено 6 клінік

Евгений
На консультацию к нефрологу записался после того, как у меня появилась резкая боль в пояснице, общая слабость и повысилась температура тела, которую невозможно было сбить жаропонижающими препаратами. Проведенные исследования и опрос позволили врачу установить диагноз острого пиелонефрита и расписать подробную схему лечения, придерживаясь которой я вылечил болезнь. Сейчас строго следую рекомендациям врача. И очень ему благодарен!
Благодаря своевременной консультации нефролога я смогла вылечить пиелонефрит и предотвратить переход заболевания в хроническую стадию Очень благодарна доктору за качественное лечение и индивидуальный подход к каждому пациенту.
Алексей
Несколько дней назад у меня появились болезненные ощущения при мочеиспускании, думал, что это простуда, которая через некоторое время пройдет самостоятельно. На консультацию к нефрологу записался, когда увидел кровянистые прожилки в моче. После проведенного осмотра и исследований врач назначил лечение, которое мне помогает. Самочувствие значительно улучшилось. Спасибо!
София
Пару месяцев назад у меня начались проблемы с мочеиспусканием, а точнее с недержанием мочи. К врачу в таком возрасте было стыдно идти, поэтому лечиться решила самостоятельно. Применение народных средств не помогло, и я все-таки решилась записаться на консультацию к нефрологу. После проведенных исследований мое состояние значительно улучшилось. Проблема, беспокоившая меня исчезла, и я очень благодарна врачу за оказанную помощь.
Виталий
Около недели назад начала болеть спина, поднялась температура, самочувствие было очень плохим. Записался на консультацию нефролога. После проведенного осмотра и необходимых исследований врач установил диагноз и назначил эффективное лечение, которое мне помогло. Очень благодарен врачу за помощь.
Київ вул. Срібнокільська, 20
м.Осокорки 8 5
Приватна медична клініка Oxford Medical — це найбільша мережа медичних центрів в Україні. Компанія надає широкий спектр послуг на протязі 15 років. Клієнтам доступна допомогу більше 30 кваліфікованих фахівців.
  • Лапаратомічне видалення пухлини 80 000
  • Еферентне очищення крові методом гемодіалізу на апараті Diapact CRRT 24 400
Київ пр-т Бажана, 16 (офіс 1)
м.Осокорки 14 1 м.Позняки 8 4
Медичний центр «Вемар» - це спеціалізована клініка, яка займається проблемами в гінекологічній і урологічній сфері медицини. Заклад заснований влітку 1998 року серед перших в приватній медицині. У медичному центрі працюють лікарі таких напрямків: акушери-гінекологи, урологи, андрологи та сексологи.
Допомога Плюс
Київ наб. Дніпровська, 26 І , Осокорки
м.Осокорки 2 1 м.Славутич 12 3
Допомога Плюс на Осокорках — медичний заклад, що спеціалізується на наданні повного спектру послуг в області гінекології, мамології, урології, проктології, ортопедії та пластичної хірургії.
Київ вул. Михайла Гришка 1 , Позняки
м.Позняки 7 3 м.Осокорки 14 6
Оксфорд медікал (Oxford Medical) — це медичний центр в Києві на Гришка. Лікувально-діагностичний центр відноситься до міжнародної мережі клінік. Ключова його особливість — надання комплексних послуг з інструментальної діагностики організму з використанням сучасного технічного оснащення. Багатопрофільний центр має власну лабораторію, в якій можна проводити розширений пакет досліджень.
  • Лапаратомічне видалення пухлини 80 000
  • Еферентне очищення крові методом гемодіалізу на апараті Diapact CRRT 24 400
Київ вул. Б.Гмирі,6
м.Осокорки 13 5 м.Позняки 13 3
Ми працюємо більше 5-ми років, команда професіоналів наших лікарів надала кваліфіковану допомогу більше 50 000 тис задоволених пацієнтів. Особлива увага приділяється рівню клієнтського сервісу, наші співробітники медичного сервісу знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта, намагаючись оперативно допомогти в записі на прийом, підібрати потрібного лікаря, порекомендувати фахівця.
Cеть клиник "Наш доктор"
Київ вул. Срібнокільська, 1
м.Позняки 9 7 м.Осокорки 20 7
Медичний центр "Наш доктор" розпочала свою діяльність у 2004 році, спеціалізується на наданні медичної допомоги дітям, діагностиці та лікуванні різних захворювань.